Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám olyan hajat akár...

Anyukám olyan hajat akár nekem vágatni ami nagyon rondán áll. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel vékony szálú, kb. 3 havonta levágatja bubifrizurára, mert hogy ha hosszabb akkor szerinte lelapul, és csúnya. De ezt egyedül ő gondolja így. És mire megnő és végre örülök, hogy megint normálisan nézek ki, szép vagyok, megint visz a fodrászhoz. Holnap akar vinni. Hogy akadályozza meg? Jó megoldás lehet, ha nem hagyom, hogy elvigyen? (egyszerűen nem indulok el). Vagy mit tanácsoltok? Megbeszélni már próbáltam vele, de egy csomó"mert én vagyok az anyád, úgyhogy én döntök róla" felszólalással otthagyott.

2015. ápr. 24. 22:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
Egy a probléma: a fodrász nem rád fog hallgatni,hanem anyádra,mivel Ö FIZETI! Ott lesz a nagy cirkusz a fodrásznál,mert úgysem fog engedni anyád,még le is éget előtte.
2015. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2015. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2015. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Megvan még a hajad? :D Mindenkit érdekel, ne csigázz tovább! :D
2015. ápr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A fodrász mellém állt! Hihetetlen.:)) Így csak egy nagyon picit vágott a hajamból. Mondjuk anyám duzzogott, meg ilyeneket mondott odakint, hogy ezt bizony én fogom visszafizetni neki, mert nem erről volt szó. Én meg erre azt mondtam, hogy én biztos nem fizetem vissza, mivel ha rajtam múlik, el se mentünk volna a fodrászhoz. Erre nem tudott mit mondani, befogta..

Nagyon-nagyon köszönöm mindenki segítségét, nélkületek tuti nem sikerült volna.:)))

2015. máj. 13. 11:16
 16/19 A kérdező kommentje:
És bocsi hogy eddig nem írtam meg csak tökre kiment a fejemből.:D
2015. máj. 13. 11:16
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most mérges, - bár egy ilyen hülyeségen elég röhejes, - de majd megnyugszik, ez ilyen szokott lenni mindig... Marha idegesítő, én már csak tudom.

Nem akarlak anyukád ellen hergelni, ő valószínűleg csak jót akar, viszont azt ne engedd neki, hogy beleszóljon, hogy te mikor mész fodrászhoz, meg hogy vágatod a hajad. Ha meg tudtodon és akaratodon kívül bejelent, akkor is annyit teszel, hogy szimplán nem mész el és kész. Max hasonló duzzogás lesz belőle, ennyit meg megér a dolog. Ahogy előttem is írták: állj ki magadért és ne hagyd magad irányítani!

2015. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Amikor a fodrászszalon előtt voltunk, nem.mentem be. Akkor mondta, hogy ne akarjam, hogy a nyílt utcán felpofozzon. Én meg mondtam, hogy csak tessék. Na erre már nem tudott mit lépni. Mindegy, végül bementem, és az volt amit leírtam.
2015. máj. 15. 11:14
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól csináltad, tényleg a sarkadra kell állnod egy ilyen anyával... Készülj fel, egy pár hasonló "harcra" a következő években.

Amúgy fel szokott pofozni??

2015. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!