Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Serintetek elmondjam a nagyszü...

Serintetek elmondjam a nagyszüleimnek, hogy anyám cigizik?

Figyelt kérdés
Anyám nem akarja,hogy a nagyszüleim megtudják,de nem akar leszokni a dohányzásról.(Most szokott vissza 1-2 hónapja,az új pasiának köszönhetően.)Engem meg idegesít,hogy cigizik,mert ha abba belehal akkor mi leszünk a hibásak (Van egy bátyám.), mert nem szóltunk.

2015. ápr. 26. 23:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%

Mondd csak el! - hiszen ez olyan égbekiáltó bűn, amiről nagyszüleidnek feltétlen tudnia kell!

.

Mifelénk azt a kutyát, amelyik az ételt/szállást adó kezébe harap, egyszerűen agyonlövik...

2015. ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

És akkor mi van ha elmondod? Anyád felnőtt ember azt csinál amit akar.

Téged viszont rendesen megszivathat emiatt a húzásod miatt.

2015. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
A dohányzásról csak és kizárólag az az ember fog leszokni, aki le akar. Ha szólsz, attól még anyud nem fogja szülei presszionálására letenni, ellenben kialakítasz egy állandó feszkót anyukád és közted valamint anyukád és a nagyszülők között. Kell ez?
2015. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

kb az ovi udvaron tudom elképzelni ezt a beszélgetést :D

és mire számítasz, hogy 1 hónap alatt elviszi a dohányzás, vagy hogy a mamádék megbüntetik és nem tvzhet egy hétig??? XD besz..ok esküszöm..

2015. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 kovpet ***** válasza:
60%
Kérdező, ezt hogy érted: "de legalább nem rajtunk csattanna az ostor"?
2015. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
ha hirtelen belehal az egyik szál cigibe anya, akkor a mamiék haragudni fognak a gyerekekre , amiért nem árulkodtak, hogy anya cigizik.. sztem kb így képzeli a kislány!
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Körülbelül semmit nem érnél el vele, maximum azt, hogy anyád rád, nagyszüleid meg anyádra rágnának be, és állna a bál. Anyád nem fog leszokni, amíg ő maga nem akar. Csak tudnám, ezt miért nem képesek felfogni az emberek?!
2015. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
XDXD Ne mondd el.
2015. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy rajtunk csattan az ostor,hogy mi lezünk a hibások,hogy nem szóltunk.Amúgy meg bűn aggódni?Röhögjetek csak ki!Megnézném,hogy ti mit csinálnátok,ha úgy éreznétek mint én.
2015. ápr. 27. 17:45
 20/25 kovpet ***** válasza:
100%
Nem ti lesztek a hibásak és aki ilyet állítana, annak nincs ki mind a négy kereke.
2015. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!