Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Serintetek elmondjam a nagyszü...

Serintetek elmondjam a nagyszüleimnek, hogy anyám cigizik?

Figyelt kérdés
Anyám nem akarja,hogy a nagyszüleim megtudják,de nem akar leszokni a dohányzásról.(Most szokott vissza 1-2 hónapja,az új pasiának köszönhetően.)Engem meg idegesít,hogy cigizik,mert ha abba belehal akkor mi leszünk a hibásak (Van egy bátyám.), mert nem szóltunk.

2015. ápr. 26. 23:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Pedig higgyétek el, vannak ilyen nagyszülők. Nagyanyám a mai napig rágja a fülemet, hogy beszéljek anyámmal, próbáljak meg hatni rá, a gyerekemet emlegetve hassak rá...amikor meg próbálom megértetni vele, amit a válaszomban kifejtettem, az jön, hogy engem nem érdekel, mi lesz vele, lelkileg zsarolna.

36 vagyok, anyám 62. COPD-je van, mégis dohányzik.

2015. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3-mas voltam.
2015. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szeresd édesanyádat és állj ki mellette!
2015. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne hallgass a többségre, modd csak el!

Aztán visszavárunk ugyanitt azzal a kérdéseddel:

"Normális, hogy utál az anyám?"

2015. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semmi közöd nincs hozzá. Te vagy a gyerek, Édesanyád a felnőtt! Úgy dönt ahogy akar. Ha pedig ő nem akarja elmondani, akkor neked főleg nincs jogod másképp cselekedni!
2015. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!