Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak miért jó, hogy szándék...

Apámnak miért jó, hogy szándékosan felidegesít minket majd megsértődik?

Figyelt kérdés

6 éve lakunk a mostani lakásban, azóta ha a konyhában vagyunk, apa MINDIG a konyhaajtóba áll, ami zavaró, mert nem lehet akkor elférni mellette. Ha mennénk arra, akkor tök normálisan megkérjük, hogy "engedj át", ha egy nap sokadszorra van útban, akkor megkérdezzük, hogy miért ott ácsorog mindig, erre mindig elkezd ordibálni velünk, hogy miért nem férünk el tőle, miért utáljuk ki itthonról, stb.

Mi baja lehet?

Ezen kívül normális szokott lenni, de ezt a marhaságot nem tudjuk hova tenni egyszerűen, hogy miért megy mindig oda, mintha zsinóron húznák, és miért sértődik meg ha szépen megkérjük hogy menjen odébb.


2015. máj. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A masik lakasban biztos nagyobb volt a konyharesz. Ott nem volt utban. Ertheto, hogy akar lenni ahol ti. Az nem, hogy uvolt, de biztos elege vsn, hogy raszoltok. Miert kell raszolni? "Engedj at " eleg lenne,ha atenged.
2015. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettünk egy bárszéket külön neki a konyhába, hogy ott lehessen ahol mi (az ő ötlete volt, és ő választotta a széket), bár nem értem minek, ha akkor mindig telefonon facebookozik. Emiatt mindig sok idő mire észreveszi magát, hogy hozzá szólunk, ami pl egy tűzforró edénnyel a kezemben elég kellemetlen. Ha meg sokat mászkálunk ott, mert épp rakodunk, vagy olyan a kaja hogy sok tányéron van (pl többféle felvágott, sajt, stb, külön-külön sok kistányéron) akkor elég fárasztó 20 másodpercenként szólongatni, hogy engedjen már át.
2015. máj. 2. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenben ezt csinálja? Nekem is ilyen faterom, de ő a nap 24 órájában ilyen. Direkt provokál, de amikor erre reagálunk, akkor még ő van megsértődve, hogy neki nincs otthona. Szerintem ez abnormális viselkedés, valahogy térítsétek észhez. Nekem az volt az első gondolatom amúgy, hogy figyelmet akar magának, csak rosszul csinálja és csak felbosszant másokat. Ez valami rossz beidegződés. Az lenne a legjobb, ha normálisan meg lehetne vele beszélni, hogy mi a baja. Normálisan úgy értem, hogy őszintén.
2015. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de nem érti, hogy mi a bajunk :/
2015. máj. 2. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én apám ugyanilyen, ráadásul ő mosolyogva csesz le minden baromság miatt, felbosszant, sérteget és bunkó módon viselkedik, ha szóvá teszem még ő sértődik meg.
2018. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!