Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgozzak így nyáron?...

Hogy dolgozzak így nyáron? Hogy tudnánk ezt összehozni a családommal?

Figyelt kérdés

Akartam dolgozni, anyum be is tudna szervezni a munkahelyére valami irodai "rabszolgamunkára" (nyomtatópapír-feltöltés, kávéfőzés, stb), teljesen jó lenne, akartam is dolgozni, egyetlen bökkenő van, hogy akkor kb nem látnám a páromat a nyáron. Ugyanis ő messze lakik tőlem, így nem tudnék munka után átugrani hozzá, hétvégén meg otthon van valami meló amiben szüleim számítanak a segítségemre.

Most akkor hogy hozzam össze? Akarok dolgozni, jól hangzik, meg a pénzt is tudnám hova tenni, de nem sok kedvem van ahhoz hogy 3 hónapig ne lássam a páromat.

Valami ötlet, hogy hogy tudnám összeegyeztetni a dolgokat?


2015. máj. 13. 16:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
párod jöjjön hozzád? az nem megoldható?
2015. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Párod nem tud néha meglátogatni? A hétvégéi munkát meg arra hivatkozva, hogy hétköznap dolgozol redukáljátok le?
2015. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Meg tudod oldani, ha meg akarod. Egyrészt az a 3 hónap nem 3 hónap lesz, mert az egész nyári szünet nincs annyi, másrészt diákmunkából is kivehetsz néha 1-1 napot, harmadrészt a szüleiddel is meg tudod beszélni, hogy bizonyos hétvégéken szabad legyél, a munka egy részét átcsoportosítsd hétköznap délutánokra, és a párod is tud hozzád utazni hétvégenként. A legtöbb ember ugyanennyi munka mellett tart fenn párkapcsolatot vagy nevel gyerekeket, csak összeegyeztetitek valahogy a találkozásokat.
2015. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
És ha külföldre kényszerülnél, mint nagyon sokan mások, akkor hogy bírnád ki?
2015. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igazából kb jövő héttől nyári szünetem van, még 1-2 zh és vége az évnek.

Napi kb 4 busz megy a barátom városa és a miénk között, szóval simán "meglátogatni" nem igazán tudna, azt meg anyám nem engedné, hogy a házban legyen egész napokat.

Azt tudom, hogy sokan ennyi munka mellett élnek, de együtt. Ha egy háztartásban élnék a párommal, semmi gondom nem lenne, de külön lakva azért nehéz.

2015. máj. 13. 17:27
 6/25 A kérdező kommentje:
Valószínűleg fogunk külföldre költözni majd ha végzünk a sulival, együtt.
2015. máj. 13. 17:27
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

valamit valamiért

most melozol, gyűjtöd a pénzt vagy együtt vagytok.

napközben gondolom ő is melózik, nem?

akkor este skype, hétvégente meg jöjjön akkor ő!

2015. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyezz meg a szüleiddel, hogy erre a 3 hónapra felváltva a barátod látogatna és te mennél. AMikor nálatok vagytok besegíthettek mindketten cserébe. 2-3 napba csak beleegyeznek 2 hetente, ha egyszer dolgozol.
2015. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ő nem melózik idén.

Hát, szerintem is ezt kéne megpróbálnom, hogy hadd jöjjön át, csak anyum mindig tiszta ideg ha valami munka van, és sose akarja hogy a barátom akkor átjöjjön... Pedig úgy jó lenne :/ Majd kikönyörgöm valahogy.

2015. máj. 13. 18:19
 10/25 anonim ***** válasza:

miért nem mész máshova dolgozni? ahol nem ilyen kötött a munkahely.


én nyáron egy gyárban voltam tavaly, akkor mentem amikor akartam, annyi volt a bökkenő hogy néha hazaküldtek reggel mert betelt a létszám.

de tök jó volt, ha egész héten nem mentem se volt belőle baj, követekező héten meg menten végig...

szóval keresgélj mást inkább szerintem. esetleg a párod városa környékén is.

meg a leírásod alapján már "nagy" vagy , ha a szüleid nem szívesen látják nálatok a barátod, akkor csak neked kéne menni. szóval nézz munkát ott a környéken is.

nekem fontosabb lenne, hogy tudjak találkozni a barátommal, mint hogy elválljam ezt a munkát...

mármint tény, nem könnyű diákmunkát találni, de ha több szövetkezetben próbálkozol, nézed a csoportokat is, vadászol rá akkor lesz más..

2015. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!