Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem figyel rám az anyukám?

Összetört lány kérdése:

Miért nem figyel rám az anyukám?

Figyelt kérdés
Mondok neki valamit és észre sem veszi. Egyszerűen átnézni rajtam. Csak azokra figyel ha kell valami a suliba de még akkor is néha. Ha nővérem mond neki valamit akkor azt figyelemmel kíséri. Ma is mondtam neki valamit de jobban érdekelte a macska. Kérlek segítsetek! És a felesleges kommentektől eltekintenék. Előre is köszönöm és kétszintes kort é nemet is irjatok.

2015. máj. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Jobban szereti a nővéredet, ezt akartad "hallani"?

Apukáddal mi a helyzet?

2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el neki, hogy hogy érzel ezzel kapcsolatban, arra valószínűleg figyelni fog.
2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Néma gyereknek anyja se érti ... "

Neki mondd el mi a problémád vele, mert innen senki nem fogja megbeszélni vele.

2015. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kétszinter kor é nem
2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézd más szemszögből ha ő kezdene mesélni a kollégája csipőprotézis mütétjéről téged érekelne... nyilván nem

na ő pont ezt érzi mikor a kedvenc sorozatodról beszélsz vagy hogy ki kivel kavar a suliban

nem a barátod nem a lelki szemetes ládád ő az anyád

le kel róla szakadni és barátokat szerezni akivel lehet dumálni

2015. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szólj érte. Ha meg arra se figyel, akkor hagyd a fenébe.
2015. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz vele?!

Mert engem sem érdekel, mikor unokahúgom a barátnőjéről, vagy a legújabb sorozatról fecseg órákig. Meg is mondtam neki, hogy vagy beszélgetünk!, vagy akkor fogja be.

Bár még csak 10 éves, egyből felfogta, és azóta egész délutánokat végigdumálunk, értelmes dolgokról.


A suli pl. normális téma, de a barátnőd sminkjét a másik barátnőddel vitasd meg, ne anyáddal, akinek ezer más fontosabb! dolga is van.

2015. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apa Győrben van és anyának nincsenek munkatársai és nekem meg kell hallgatni amiket mond.
2015. máj. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!