Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szinte elviselhetetlen az...

Szinte elviselhetetlen az anyám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Semmi sem jó neki. ha nem csinálok semmit azt megértem, de ha csinálok is valamit 100% h nem úgy ahogyan gondolja. ma például hazaértem a suliból és megkérdeztem h van-e vmi kaja. erre rámförmedt h én mit képzelek h ő cseléd h főzzön (3 órája otthon volt). de ezt visítva. ha vmit nem jól csinálok vagy rosszul esetleg vmi kamasz dolgot akk azzal fenyegetőzik h felakassza magát mert őt én ne szégenyítsem. (2 4-esem volt félévkor többi ötös) szinte elviselhetetlen amit már olyan 5-6 hónapja művel. igaz, meghalt a nagyapám (az ő édesapja) de a testvére halála után nem azt mondom h viselte, megrázta de arra nem lehet ráfogni. szóval ennyi. fordult már nálatok elő hasonló? bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam.


13/L


2015. máj. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Apukád nincs? Munkahelye van?
2015. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kamionos külföldön. 2 hétog kint 1 hétig itthon. ő is egyre nehezebben viszeli el
2015. máj. 15. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
veled nincs baja csak nála van valami nem oké.
2015. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19%
Főzhetsz gulyáslevest neki. Azzal majd bevágódsz
2015. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Azért hallottam én már olyan bicskanyitogató tizenéves "van valami kajaaa" kérdést is, de itt bizonyosan nem ez a szituáció áll fenn.

Ha te tudod az okot, akkor beszélj vele, elvégre te élsz vele együtt, hívd fel a figyelmét, hogy te mint gyereke azért számítasz rá, ennyire ne hagyja el magát, akár nagyszülőknek is szólhatsz, beszéljenek ők a fejével.

2015. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem olyan bunkón kérdeztem. vhogyan így. szia. van valami kaja a hűtőben? de tök normálisan
2015. máj. 15. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Anyukád dolgozik? Szerintem depressziós, nehéz egyedül.
2015. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Most lehet én leszek a paraszt, de magatól nem vagy képes megnézni, van-e kaja?
2015. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sokszor vagyunk a mamámnál mert egyedül van. és azért nem néztem meg mert nem voltam otthon (elírtam a kérdésben, mert telefonon beszéltünk). azért kérdezzem merg akkor elmentem volna a nagynénémhez enni
2015. máj. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!