Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha elmondaná a lányotok hogy...

Ha elmondaná a lányotok hogy leszbikus még szeretnétek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 23:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nincs leszbikus lányom, "csak" kamasz fiam, akivel éppen nemrégiben beszélgettünk erről a témáról, az az érzésem, hogy van rá némi esély, hogy ő meleg, csak még nem tudatosult benne. Nem örülnék, ha így alakulna, még mindig nehéz melegként élni és boldognak lenni, de természetesen ugyanúgy (sőt, talán még egy kicsit jobban is) szeretném, és mindenben támogatnám. Elmondtam neki, hogy bármikor, nyugodtan beszéljen erről velem, ha így érez, mellette vagyok.
2015. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
A lanyom leszbikus, Mikor megtudtam 7 evvel ezelott, elegge lesokkolt, par honapig nem is beszeltunk, sokaig tartott feldolgoznom, majdnem 1 evig. Az ota megismertem a baratnojet, egyutt is elnek 4 eve, aranyos lany, mara a scalar resze, nemreg szuletett egy unokam (van meg ket fiam), ugy Hogy mar amiatt sem kell aggodnom, Hogy nem le het unokam, most mar belatom, az a lenyeg, Hogy a lanyom boldog legyen, 50 n
2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az utolsó két kifejtős válaszoló többet segített mint az összes többi. Pontosan így el kell lefesteni velősen a helyzetet.
2015. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
92%

52%-os, te is segíthetnél, ha a kérdésre válaszolnál, és nem a válaszadókat értékelnéd önjelölt bíróként. A kérdező dolga megítélni, mi segített neki, és mi nem.


7-es és 21-es válaszadó voltam.

2015. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
95%

Jesszusom, persze, hiszen a lányom!

Egyszerűen nem értem az embereket.

Undorítóak vagytok, könyörgöm!

Akkor mi van, ha leszbikus?

Attól még ugyan olyan ember, mint te vagy, csak ő egyszerűen a saját neméhez vonzódik..

Amúgy is meg, nem mindegy, hogy kit szeret, ha boldog?

És szerintem ez kéne, hogy a legfontosabb legyen!

2015. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik gyerekkori haverom meleg.

Szal ja voltam ilyen helyzetben.

Volt h nála is laktam és jéééé nem dugott meg.


Remélem örülsz !

2015. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
20-asnak előző.
2015. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #25-ös, é nem tudok a kérdésre válaszolni mert nem, hogy nem leszbikus a lányom, de lányom sincs, viszont ahhoz, hogy lássam a válaszok hasztalanságát nem kell egyik kondíciónak sem megfelelnem.


Önkénteskedek, lehet, kicsit helyre kell rázni az oldalt.

2015. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező,ha benned felmerül,hogy nem szereted majd a lányod csak azért mert leszbikus.. hát neked szülőnek sem szabadott volna menned,nem vagy jó anya/apa.
2015. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!