Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon ellene van a...

Anyukám nagyon ellene van a stílusomnak. (Rocker vagyok) Apa már kevésbé. Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tény és való, hogy mostanába nagyon megváltoztam. Kissé flegmább lettem, amióta az új haverjaimmal lógok nap mint nap. Mostmár tőllük is eltiltottak. Grat. Amit tudni kell róllam, imádom a Bon Jovit, az AC/DC-t, Tankcsapdát, Metallicát, és stb.... Szóval az is tervben van, hogy tesómmal külön szobát kapunk, és én elterveztem, hogy Bon Jovis tapétát akarok. Azt se engedik. Annyira elegem van!! Szerintetek mit csináljak, hogy anyámék elfogadjanak végre?? Ui.: Bocsánat a sok felesleges dumáért!! JA!! Még annyit, hogy ha valaki tud olyan valakit, aki tudna nekem csinálni viszonyval olcsó Bon Jovi tapétát, az léci írjon privibe!! Leőre is köszönöm a válaszokat!! :)

#írás #Bon Jovi #tapétát #privátba.
2015. máj. 18. 18:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
67%

Döntsd el, vagy a kaja, vagy a tapéta. A szüleidnek még a gatyájuk is rámenne.

Gondolom elég fiatal vagy. Szinte minden tini átmegy ezen a rocker korszakon, de előbb-utóbb nagy valószínűséggel ki fogod nőni.

Véleményem szerint túlreagálod a dolgokat.

2015. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Tinédzser kor. Majd kinövöd.
2015. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Először tanulj meg helyesen írni.
2015. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
attól még hogy rocker vagy nem kell flegmának lenni. én is ezeket a zenéket hallgatom soha nem voltam flegma, kinézetre meg már nem látszik hogy milyen zenét hallgatok.
2015. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Én is rocker vagyok, de soha ki nem nézték volna belőlem. A szobám poszterekkel volt tele, nem kapásból tapétáztattam... az elég ízléstelen lenne, nem gondolod?

A flegmaságból vegyél vissza, mert elkényeztetett idióta libának/p*csnek fogsz tűnni, nem nagymenő rockerfajzatnak, hidd el. A haverjaid pedig gondolom pont ugyan ilyenek, a rocker kinézet gondolom még rá is tesz egy lapáttal, hogy a szüleidnek ne tetszenek. Attól, hogy rockerek vagytok, nem kell flegma parasztnak lennetek.

A valódi rockerek segítőkészek, bármikor lehet számítani rájuk, nem bunkózással lesznek nagyok az emberek szemében...

2015. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Jó anyádék már régen elfogadtak, kb. még mikor meg sem születtél csak tervben voltál.

Az, hogy a percenként változó tini sz@rságaid miatt nem fognak százezereket költeni meg evidensnek veszik, hogy ne az újdonsült 2 perces haverjaiddal lógjál minden nap az nem azt jelenti, hogy nem fogadnának el.

2015. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kinövi. Én 29 éves vagyok és goth.
2015. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

5-ös vagyok. Én 21 és rocker :) Nem kell azt kinőni, sőt. Csak a divat rockerséget szokás kinőni, azok flegmáznak.


Megjegyzés: látom megjött a napi unatkozó troll, aki mindenkit nekiállt lepontozni...

2015. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a zenei izlesed a bajuk, hanem, hogy flegma avagy es attol tartanak, ahogy telik az ido, egyre inkabb az leszel. Tesom volt ugyanilyen helyzetben. O iskolakerulo lett es rendorsegi ugyei is lettek.


Tanacsolnek par dolgot, ha nem haragszol: gondolj a szuleidre (es a csaladodra), mi lenne ha a helyukben lennel. Ok felelosek erted, ha barmi bajba kerulsz, ha netan baleset er kozben, nekik okozod a legnagyob serelmet. Gondolj a jovodre is, mert jo dolognak tunik ma logni a sulibol de vajon jo lesz megbukni par tantargybol vagy az erettsegin, vagy mi van ha nem vesznek fel abba a suliba ahova mennel? Gondolj a celjaidra is! nem kell, hogy csak a tanulasnak elj es elzarkozz de a haverok mellett legyel felelosseg- es kotelessegtudo is mert ugye nem lenne jo egy lezullott csoro rockerkent egyszer csak arra ebredni, hogy az elet elszallt mellolled amig a haverokkal buliztal?

Nem mondom, hogy Te tuti olyan vagy aki csak a bajt keresi es kimarad ejszakankent, ne erts felre! Csak konnyu beleesni, mint emlitettem, a batyam peldajarol tudom aki jo tanulo volt es szeretett a csaladjaval lenni mignem bekerult egy rossz tarsasagba....

2015. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva röhögni fogsz ezen a kérdésen és nem azért mert kinövöd a rocker korszakod, hanem azért mert kilépsz a kamaszkorból.


Az egyedi tapéták egy vagyonba kerülnek, a szüleid meg nem akarnak valami olyasmiért sokat fizetni ami lehet, hogy nem fog tetszeni fél év múlva.

Ha a kedvenceidet szeretnéd látni a faladon keress róluk neked tetsző képeket és nyomtasd ki őket. Olyat és annyit raksz fel amennyit akarsz/ a szüleid engednek.

2015. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!