Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon ellene van a...

Anyukám nagyon ellene van a stílusomnak. (Rocker vagyok) Apa már kevésbé. Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tény és való, hogy mostanába nagyon megváltoztam. Kissé flegmább lettem, amióta az új haverjaimmal lógok nap mint nap. Mostmár tőllük is eltiltottak. Grat. Amit tudni kell róllam, imádom a Bon Jovit, az AC/DC-t, Tankcsapdát, Metallicát, és stb.... Szóval az is tervben van, hogy tesómmal külön szobát kapunk, és én elterveztem, hogy Bon Jovis tapétát akarok. Azt se engedik. Annyira elegem van!! Szerintetek mit csináljak, hogy anyámék elfogadjanak végre?? Ui.: Bocsánat a sok felesleges dumáért!! JA!! Még annyit, hogy ha valaki tud olyan valakit, aki tudna nekem csinálni viszonyval olcsó Bon Jovi tapétát, az léci írjon privibe!! Leőre is köszönöm a válaszokat!! :)

#írás #Bon Jovi #tapétát #privátba.
2015. máj. 18. 18:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy flegmább lettem, de csak azokkal, akik engem is piszkalnak. Amugy naormális vagyok. Az uj haverjaim sem rockerek, inkább rapperek. 14/L
2015. máj. 19. 07:39
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Bon Jovi tapéta? :D Mikor akarod kitapétázni a szobádat, 1985-ben?
2015. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne tapétázz!

Vegyél posztereket inkább, olcsóbb, és nem végleges.

2015. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Aha, divatzenek. Nem vagy te rocker, csak lazadsz. Azért mert epp ez a dilid, még lehetsz normalis ember.

25l (rocker)

2015. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, mondd már el nekem, hogy a Metallica meg az ACDC hol divatzene? Ezek nem divatzenék, hanem klasszikusok
2015. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Oké, jogos. Csak ettol meg nem lesz valaki rocker. (a bon Jovi viszont az.) a lényegen ettol meg nem változtat.
2015. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Sz@rd le. Keep rockin'!
2015. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó!! Pacsit!! :D
2015. jún. 11. 06:43
 19/19 anonim ***** válasza:
használj zsargont. olcsóbb mint a tapéta s ugyanugy közéjük valónak fogod magad érezni
2015. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!