Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukám? L17

Hogy vegyem rá anyukám? L17

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni a mostani barátommal hozzájuk aki 20 éves ! Nyilván aggódik .. Próbáltam neki kedveskedni hogy vettem neki a kedvenc virágát meg csokit de ma be jololte a barátom ugye ők nem ismerik egymást es mondtam neki hogy legyen szíves le venni a jelölést es ne lájkolgassa! Erre fel kapta a vizet azt mondta nem mehetek sehova és hogy leszedte -.- szerintetek le nyugszik? Vagy mit kellene tennem? Nyilván aggódik hisz mondta is
2015. máj. 19. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
viselkedj felnőttként, és ne hisztizz be, ha anyukád bejelöli a barátodat :D
2015. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Késő bánat sajnos .. De most is hogy mondta nem mondtam rá semmit hagyom ..
2015. máj. 19. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Először is meg kellene győznöd, hogy érett és felelősségteljes vagy. Aki felnőtt ésszel gondolkodik, az Semmilyen fb-s dolgon nem pörög fel. Nem érdemes.

Ha látja, hogy értelmes felnőtt ember a lánya, úgy is fog kezelni.

2015. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Pff, 17 vagy te biztos és nem 7?
2015. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk először mutasd be otthon a barátod.
2015. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha ilyen miatt hisztizel, hogy teljesen jogosan bejelöli, én se engednélek el mert nem vagy elég érett egy kapcsolatban.
2015. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Mindig megállapítom, hogy teljesen alaptalanul mondják egyes lányok, hogy érettek és ezért kell nekik idősebb fszi.

Szerintem kérj anyukádtól elnézést és hagyjad, majd megnyugszik.

2015. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Igen nem lenne rossz ötlet, ha bemutatnád Őt otthon. Ha anyukád megismeri, lesz egy benyomása, az sokat fog segíteni. Aggódik. A mai világban sajnos nem csoda.

Szervezz egy ebédet magatokhoz a srácnak.

2015. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem engednélek el egy vadidegenhez, azt jobb, ha tudod.


Előbb mutasd be és utána lehet róla szó.

2015. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen... az a minimum, hogy ezt a látogatást most kihagyod. Hívd el többször, legyetek nálatok is. Hadd beszélgessenek kettesben vagy apukáddal is. Ha gondolod, akkor anyukádnak fel is ajánlhatod, hogy küldjön le kenyeret venni, ő meg fogja be a srácot teríteni és addig is meg tudja figyelni. Azért egy lányos szülő eléggé tud parázni, hogy mikor lesz terhes a lánya, mennyire jólnevelt a srác stb. Meg kérdés, hogy mióta ismered? Voltatok-e már együtt? Anyukád tudja-e, hogy hogy állsz ezen a téren? Ha elmész, hol keressen, ha nem mész haza? Ha a fb-on ismerősök lesznek, akkor lecsekkolhatja, hogy miket oszt meg stb. Ilyenkor nem a srácot kell fedezni. Anyukád is tudja, hogy mi a helyzet, ő is volt fiatal. Hadd nézze meg, hogy milyen bulis képeket oszt meg a srác. Egy buli nem kizáró ok, de hogy egy buli milyen, abból tud leszűrni infókat.
2015. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!