Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális? (Kérdésed túl...

Normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyukam allandoan bant engem mindenert engem hibaztat..Ha valami tortenik tudi engem fog bantani es miatta nincsen olyan sok baratom mert elijeszti oket tolem.Zsarol hogy ha nem csinalok ilyet meg olyat neki akkor nem foz kajat meg ilyenek.Volt mar hogy akkor is utott mikor mar sirtam es vulgaris szavakat hasznalt utana inkabb lefekudtem a foldre es akkor mondta hogy "ugy sirjal".Ha valamit elmondok neki vagy kiforgatja a szavaimat vagy elmondja masnak mikor megkerem hogy ne.Ha nem az van amit o akar pl szerkesszem meg a kepet mert ha nem akkor.....es ilyenkor zsarol!Mondta mar hogy milyen jo lenne ha intezetbe kerulnek es barcsak 18 lennek mar es elmennek..Azt mondja kikeszitem idegileg jaa persze semmit se csinalok alig merek mar barmit mert mindig en vagyok hibas...Baratkozni akartam osztalytarsaimmal es azt mondta ha megegyszer elmerek menni (hozzateszem megkerdeztem elmehetek e es mondta hogy igen) akkor visszakoltozunk onnan ahonnan jottunk...es ezzel is zsarol.Bezzeg a ket testverem a kiraly az egyiket azert se szidta le mert meglopta,de engem leszid mert azt mondom baratkozni szeretnek.Az se tetszik neki hogy nem miniszoknyaba kivagott felsokbe full sminkbe jarok hanem nadrag nem kivagott polo semmi smink..Mindenben en vagyok a hibas es ezt mar nem birom...En vagyok a hibas?

13/l



2015. máj. 21. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem te vagy a hibás.
2015. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Nagyon szomorú a helyzet ami nálatok otthon van.

Egyedül nevel anyukád titeket? Mennyi idősek a testvéreid? Fiúk?Lányok?

2015. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok.


Mivel foglalkozik anyukád? Te még suliba jársz?

2015. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem unod még a kamujaidat?! Minden második nap ír ide eg 13L, és verik, sírjál, gáz az gáz ez, vulgáris szavakar használ az anyja rá...
2015. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2# Neveloapammal akit nem szeretek,de nem fogadja el 19-20 eves fiuk.

3# Nem dolgozik suliba jarok.

4# Nem kamu te idiota erezd at ezt hogy szuksegtelen vagy mert ilyenek veled utana meg probalnak jopofizni hogy felejtsem el ....ha nem tudsz semmit ne szolj inkabb szia!

2015. máj. 21. 16:47
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

#4

Pont ez ugrott be nekem is, hogy ez a 13L folyamatosan itt vergodik.

Raadasul, Nem tagolja a mondatait, igy alig lehet ertelmezni, amit idehanyt.

2015. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, te sem tudsz rólam semmit, de ugyanazokat a sablonokat nyomod hétről hétre, ugyanolyan tagolatlansággal.


Ha baj van, ne itt szenvedj, anem húzz a gyámügyre, ennyi!

2015. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Bocs eloszor irok ide..Nem is olvasom el a tobbi 13 eves problemait koszi szepen..

Ha nem a kerdesemre valaszolsz kerlek menj tovabb mert ezzel csak a perceidet veszted el.Ha olvasod a GYIK-et akkor egy csomo helyesirasi hibaja van az embereknek ennel tobb en csak annyi hogy nem tagolok es nem hasznalok ekezetet mas meg vok-ozik meg mit tudom en..De koszi megint inkabb hagyj beken kerlek szepen...

2015. máj. 21. 16:56
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

A testvéreid hogyan hagyhatják ezt?

Szólj nekik, mondd el nekik mi a baj, és kérd, hogy segítsenek neked megvédeni magadat!!!

Bátorság, ne hagyd magadat!


A bátorság nem azt jelenti, hogy nincs bennünk félelem - hanem azt, hogy nem hagyjuk, hogy megbénítson bennünket.

2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De legalabb en nem bantalak ez a kulonbseg.Ez egy olyan oldal ahol kerdeznek van aki jot van aki rosszat.Nos,ha nem tetszik egy kerdes ne valaszolj ra es meg van oldva a problemad.
2015. máj. 21. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!