Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális? (Kérdésed túl...

Normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyukam allandoan bant engem mindenert engem hibaztat..Ha valami tortenik tudi engem fog bantani es miatta nincsen olyan sok baratom mert elijeszti oket tolem.Zsarol hogy ha nem csinalok ilyet meg olyat neki akkor nem foz kajat meg ilyenek.Volt mar hogy akkor is utott mikor mar sirtam es vulgaris szavakat hasznalt utana inkabb lefekudtem a foldre es akkor mondta hogy "ugy sirjal".Ha valamit elmondok neki vagy kiforgatja a szavaimat vagy elmondja masnak mikor megkerem hogy ne.Ha nem az van amit o akar pl szerkesszem meg a kepet mert ha nem akkor.....es ilyenkor zsarol!Mondta mar hogy milyen jo lenne ha intezetbe kerulnek es barcsak 18 lennek mar es elmennek..Azt mondja kikeszitem idegileg jaa persze semmit se csinalok alig merek mar barmit mert mindig en vagyok hibas...Baratkozni akartam osztalytarsaimmal es azt mondta ha megegyszer elmerek menni (hozzateszem megkerdeztem elmehetek e es mondta hogy igen) akkor visszakoltozunk onnan ahonnan jottunk...es ezzel is zsarol.Bezzeg a ket testverem a kiraly az egyiket azert se szidta le mert meglopta,de engem leszid mert azt mondom baratkozni szeretnek.Az se tetszik neki hogy nem miniszoknyaba kivagott felsokbe full sminkbe jarok hanem nadrag nem kivagott polo semmi smink..Mindenben en vagyok a hibas es ezt mar nem birom...En vagyok a hibas?

13/l



2015. máj. 21. 15:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9# A testvereim latjak ezeket de nem engem vedenek hanem anyukamnak adnak igazat es valamikor engem is bantanak hogy taknyos kolyok vagyok kussolj stb.


Eloszor irok ide ki kerdest egyebkent nem tudom miert kell bantani eleg nekem ennyi...

2015. máj. 21. 17:00
 12/21 anonim ***** válasza:
7%
Ahhoz kepest ez mar a tobbedik kerdesed ugyanazzal a regisztracioval. Akkor hogy is van ez, hogy te most irtal ki kerdest eloszor?
2015. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Elmondom utoljara,hogy en most kerdeztem eloszor..Unatkozol,hogy igy szeretsz kotozkodni?Ennyit er az eleted?Hagyj mar beken tenyleg....
2015. máj. 21. 17:15
 14/21 anonim ***** válasza:

Rokonságban van felnőtt aki segítene neked?

Nagymama, nagypapa, nagynéni, nagybácsi, vér szerinti apukád?

2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Iskolában osztály főnököd, vagy egy megbízható felnőtt akivel tudnál beszélgetni őszintén!Szükséged lenne valakire!
2015. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mivel mérgesíted fel anyukádat? Nem tudod mi az ami ennyire kihozhatja őt a sodrából? Esetleg alkoholt fogyaszt?
2015. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Vagy az önkormányzatnál a gyermekvédelmis-hez bemenni és beszélgetni vele.
2015. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

14# Nagyszuleimmel nem tartjuk a kapcsolatot anyukam miatt a nagybacsimekkal sem..Az edesapam meghalt.

15# Erre mar en is gondoltam csak akkor anyukam kimagyarazna magat,es kicsinalna..

2015. máj. 21. 17:25
 19/21 A kérdező kommentje:
16# Baratkozni szeretnek a velem egykoruakkal,es nem rakom ki mindenem,nem szeretem a rozsaszin szint..Ez nem tudom miert idegesiti ot...Nem szereti ha baratkozok,azt szeretne ha kiraknam mindenem..
2015. máj. 21. 17:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Van okostelód?

VEdd fel egyszer telóval hog miket csinál, és játszd le az ofőd és aki előtt akarod.


Ne hagyd magad zsarolni és khiasználni!


HA tudod mondom vedd fel, csinálj hanganyagt, videózt le, csak meg ne tudja!

Sok siker,t és átérzem amit írsz... :(

2015. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!