Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerda óta beteg vagyok,...

Szerda óta beteg vagyok, viszont a hétvégén meglátogatnám a barátomat. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy olyan szabály, hogy a betegség a hétvégén is tart, ha iskolában nem voltunk, akkor a hétvégén sincs móka.

A kedd éjszaka borzasztó volt, óránként felkeltem hányni és a hasam is ment.. Eléggé leterített a lábamról, így is híznom kellene, nem tett jót. Azóta már jól érzem magam, persze nem rohangálok a házban, de tünetmentes vagyok.

Ma azért rákérdeztem apánál, ha már úgy is jól vagyok, akkor nem mehetnék-e el a barátomhoz és azt mondta, hogy persze, rendben van.

Kicsit meg is döbbentem, hogy ilyen könnyen belement.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek megkérdezzem-e, hogy a hétvégi utazgatásomnak, az-e az ára, hogy holnap iskolába kell mennem, vagy hagyjam, ha magától nem mondta, akkor ne foglalkozzak vele külön, örüljek, hogy elmehetek.

Mert holnap még inkább itthon maradnék pihenni, összeszedni az erőmet.

A barátom most semmiképp nem tudna jönni, ha találkozni szeretnénk, azt így tudjuk megoldani.



2015. máj. 21. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Könyörgöm -.-


Most akkor ha en rosszul voltam keddtol péntekig sehova nem mehetek hétvégén?? -.-


Ez akkora hülyeség!


Es ha meglátja az oszt.tarsa mi van akkor??

Kit érdekel??


Ha van igazolása akkor a saját döntése, hogy mit csinál hétvégén vagy akar hétköznap délelőtt


Senkinek semmi köze hozza!


( ez azoknak szól aki azt írta, ha mem megy suliba akkor a pasijahoz se menjen)

2015. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hülyeség ez a logika, hogyha hétköznap nem voltál jól és nem mentél suliba, akkor a hétvégéd is legyen pocsék. Fölösleges görcsösködés, attól még nem leszel züllött drogos, mert hétvégén jól érezted magad és előtte hiányoztál a suliból. De vannak olyan szülők, akik ilyenbe is belekötnek. Puhatolózz szerintem.
2015. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

aha, ahhoz gyenge vagy hogy pénteken bemenj a suliba, de a messze/távol élő pasihoz elég erős vagy elmenni hétvégén. A tanításhoz erőt kell gyűjteni, a pasizáshoz nem.

Nézd, érthető hogy a suli büdös, pasizni viszont szeretnél... de akkor legalább valld be, hogy erről van szó, ne hamukálj itt "erőgyűjtésről meg pihenésről".....

Ha a lányom lennél, hétvégén maradnál otthon, egyébként.

2015. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Persze, van igazolásom, végül nem kérdeztem meg, hogy akkor kell-e mennem holnap, itthon maradok.

Amúgy, ha a barátomhoz mennék, az tök más, mint az iskola, heverészni, pihenni fogunk egész nap. Reggel a vonatig kell kisétálnom, ami kb 50 méter, aztán átszállnom, a végén, pedig vár autóval, nem kell megerőltetnem magamat.

Viszont az iskolába el kell gyalogolnom, ami vagy 15-20 perc, órákról órákra lépcsőket másznom...

2015. máj. 21. 23:00
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért más a vonaton/buszon/pasimszobájában ülni és punnyadni, meg egész nap 80 kilós táskát hurcolni és odatenni magam szellemileg, mikor leszívta az erőm egy betegség.
2015. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szabály hülyeség. :D

Nálam is volt olyan, hogy beteg lettem csütörtökön, az orvos kiírt következő hét péntekig (influenza).

A barátom kétnaponta kijött meglátogatni hétközben, a hétvégén pedig naponta kint volt nálam. Nem kapott el semmit.

Ebből senki nem csinált problémát. Amúgy is 4,8 volt az átlagom, így amikor jobban voltam, még akkor is itthon voltam, mivel igazolásom volt rá. Hétvégén mindent bepótoltam, hétfőtől pedig mentem suliba, bepótoltam a dogákat, stb. És az ösztöndíjamnak sem tett rosszat ez az egy hét, jobban tudtam készülni az elmaradt dogákra.

18L

2015. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!