Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnatok hozzá...

Szülők ti mit szólnatok hozzá ha a lányotok egy romával járna együtt?

Figyelt kérdés
22 éves a lány. A fiú normális viselkedésű, dolgozik a fiú családját még nem ismeri, személyesen de ők is dolgoznak. Szülőként mit szólnatok, félnétek hogy mi lesz a későbbiekben? Mennyire működik egy ilyen kapcsolat?
2015. máj. 23. 16:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tudod.... nem vagyok rasszista. SOT! En nem ugy "bontom" le hogy cigany VS nem cigány hanem normalis ember,es nem normalisak. a magyarok kozott is van aki lop csal hazudik,mint a legalja nepek... Ha latnam hogy tenyleg normalis,a csaladja dolgozik,nem putris Romak,nem segelybol elnek,akkor nincs ellene kifogasom.

Bar nem vagyok szulo..

2015. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

szoba se johet ilyensmi.

es a ciganyoknal hiaba rendes a fiu meg a szulei... a "csalad" ennel joval nagyobb es ott akad negativ pelda boven...

2015. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#14 hol akad negatív példa? Te ismered a srác szüleit személyesen, vagy csak általánosságban beszélsz?
2015. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#11 szerintem is ez a helyes hozzáállás.
2015. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

altalanossagban, kiemelek pl egyet:

cigany munkatars, kb normalis, el lehet vele lenni, de a rokonsag tobbsege a tipikus kalapos bajszos budos ocska bmw-s nep.

es akarhogy probalkozott, oket nem tudja levakarni magarol.

2015. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Én 28 éves cigánylány vagyok. Dolgozok,diplomás vagyok,normálisak a szüleim is,nincs rokonságom. Mikor megismerek valakit(ritka,ha valaki komolyabb kapcsolatot szeretne) mindig ez fut át az agyamon,hogy vajon elfogadnak e.Mikor olvasom itt a válaszokat egyre jobban elkeseredek. Már ismerkedni is félek,így már nemis teszem.
2015. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én nem örülnék neki. Nagyon sok bajom van a roma emberekkel, de ha rendes, normális, akkor rendben lenne, de manapság divat, hogy magyar-romával úgymond kereszteződik és akkor mi lesz ebből? 10 év múlva létrejön egy olyan faj, ami se nem magyar, se nem roma? Egy roma emberen, legyen akármilyen normális, rendes, pénzkereső, előbb-utóbb kiütközik, hogy roma és tudjuk, milyenek ők... Igen, én félteném a gyermekemet.

22 éves magyar lány, felnőtt, azt csinál, amit akar, lehet kínkeservesen fogja megtanulni, lehet, hogy boldog lesz, ezt te sem tudhatod. Én nem tiltanám meg neki ezt a kapcsolatot, csak a véleményem tárnám fel előtte.

2015. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
igen, az a baj, hogy a rendeseket is a rosszakról ítéljük meg, többek között én is. És ha egy magyar jön össze egy romával,akkor őt is ugyan úgy negatívan diszkriminálni fogják.
2015. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nem fog előfordulni,mert megkapja azt a szintű nevelést,hogy melyik népcsoportokat kell zsigerből utálni,és nem szóba állni velük.Kitagadnám egyből ha ilyennel lenne együtt.
2015. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom,hogy így látjátok. Egyre jobban elkeseredek.
2015. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!