Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem kezd már nagyon...

Csak engem kezd már nagyon idegesíteni? Nincs magánéletem.

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük az elején.

18 éves fiú vagyok, lassan már 19 is, és apám mégse úgy viselkedik velem, ahogy ilyenkor kéne. Sokszor fekszek a szobámban, erre fél óránként benyit, benéz, majd kimegy. Iszonyat idegesítő. Na meg ugyanez, hogy bejön, nézelődik az ablakomban 5 percig, majd kimegy, és ezt rendszeresen csinálja. Ha megyek fürödni, első kérdése: mész le? Mondom, attól nem lehet lefürdeni, ha nem megyek sehova? Másik, ha éppen felöltözök, mert mennék le, egyből kérdezősködik, hogy hova megyek, kivel, meg mikor jövök. Van, hogy lent vagyok, felhív és kérdezi, hogy hol vagyok, mondom lent a városban, erre de hol? Na meg, hogy mikor megyek. Mondom majd. Van lakáskulcsom, tudok vigyázni magamra, nem szoktam egyedül lent lenni, de direkt benne hagyja a zárban a kulcsot, ha én jövök haza, akkor ébresszem fel az egész családot csengetéssel, mert nem képes kivenni azt a k**va kulcsot. Nem tök mindegy az neki? Elnézést, de már annyira nem bírom ezt. Egy cseppnyi magánéletem sincs miatta.


2015. máj. 24. 10:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8.

Kezdjük ott, hogy szoktam szólni mindig, ha megyek le, soha nem megyek szó nélkül. De most azon mit kéne részleteznem, hogy hova megyek? Lemegyek a városba biciklizni, sétálni, konkrét cél sosincs. Maximum elmegyek boltba, ennyi a legnagyobb dolog. Szoktam mondani, hogy későn jövök, de ha annyira nyugtalan, akkor hívjon fel, vagy küldjön sms-t, mindig elérhető vagyok. Haveromnak elég egy sms-t hazaküldenie, hogy minden rendben van és ennyi, nem problémáznak. Az meg, hogy benne hagyja a kulcsot a zárban szerintem igen is baj, mert így miatta nem csak őt ébresztem fel, hanem az egész családot. Az is elég lenne, ha félig kihúzná, már akkor is be tudnék jönni, de neeeem... ja és hiába mondom hogy vegye ki, nem fogja, szó szerint megmondta, hogy nem veszi ki, hogy tudja mikor érek haza. Szóval nem értem, miért szólsz le engem.

2015. máj. 24. 14:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Összevissza beszélsz.

A kérdésedben még ezt írtad:

"Van, hogy lent vagyok, felhív és kérdezi, hogy hol vagyok, mondom lent a városban, erre de hol? Na meg, hogy mikor megyek. Mondom majd."

Akkor még ez zavart téged. A kommentedben meg már ez van:

" ha annyira nyugtalan, akkor hívjon fel, vagy küldjön sms-t, mindig elérhető vagyok"

Érdekes, most már nem zavar, ha felhív. Akkor meg hol a probléma?

2015. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!