Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egészséges ha egy...

Szerintetek egészséges ha egy házaspár és a 12 éves gyerek egy szobában alszik?

Figyelt kérdés
holott lenne hely tovább építkezni és lenne pénz is miből megcsinálni azt

2015. máj. 24. 21:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%
A 16-os válaszolóval egyetértek. Ha a barátodat ennyire zavarja, hogy a szüleivel egy szobában kell aludnia, nyissa ki a száját, legyen határozott és lényegretörő.
2015. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
22%
Buzultok?
2015. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%
Egyik szomszédunk 11 éves (lány). Egy szobában alszik a szüleivel (galérián) és a 4 éves öccsével. Nincs több szobájuk. Szerintem senki sem lett tőle "lelki sérült". A szülők most keresgélnek nagyobb lakást. Jobb később, mint soha.
2015. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
92%

Több kérdés is felmerült bennem...

1. nincs több szoba?

2. ha van esetleg 2 szoba akkor a gyerek miért nem megy át? Nincs nappali? esetleg egy kanapé?

Én is kb 11 éves koromig anyuval aludtam,de több okból: 1.féltem a sötétben,sokszor még lámpával is.

2.betegségem volt (van) és akkoriban komoly volt,így anyu volt az "ellenőröm". A gyerek miért nem alszik külön? nincs szoba?

És egy ideig még "egészségesnek" mondható,nekem nem lett bajom tőle.

2015. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom nincs pénzük nagyobb lakásra,mit ahogy a legtöbbnek enni valóra sincs!
2015. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
15%
..és ahhoz mit szóltok,hogy van aki elküldi a feleségét szexelni,hogy meg tudjanak élni?!
2015. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

Én 12 éves koromig apáékkal laktam egy szobában, mert nem volt pénz építkezni.


- soha nem szexeltek előttem

- és a fürdőben öltöztünk mindannyian


Szóval semmi gáz nem volt ebből, aztán 13 évesen tudam külön szobába költözni.

2015. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
65%

"ahogy a legtöbbnek enni valóra sincs"

Gyakorin kívül soha egyetlen embert nem láttam akinek ne lenne pénze enni..... o.O Pedig van ismerősöm aki egy majdnem minimálbérből egyedül neveli a gyerekét, meg olyan család akik egy nyugdíjból meg egy minimálbérből teljesen jól elvannak 3 gyerekkel, mind esznek rendesen.. Akik ezt írják azok az ország melyik részén laknak? (én dunántúl, 20ezres városka, illetve 2 éve pesten kolesz)


Amúgy egyszerű ám belelátni mások anyagi helyzetébe, ha ismerős az illető. Csak figyelni kell kicsit.


A kérdésre válaszolva meg nem tartom egészségesnek, el nem hiszem hogy legalább valami gipszkartonnal vagy tolóajtóval vagy marha vastag függönnyel ne lehetne különválasztani kicsit a gyerek részét.

2015. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
31%

Szerintem ez kétoldalú dolog.

Egyrészt egy bizonyos kortól a gyereknek kell észrevennie ezt,hogy legyen egy kis magánélete és nem biztos, hogy sokáig jót tesz az egyéniségének.

Másrészt valameddig biztos, hogy jó mert a szülői közelség jót tesz, EGY IDEIG.

2015. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%

Alszanak. Nem a legideálisabb helyzet, de kétlem, hogy ettől lenne valaki egy életre lelkisérült.

10 éves koromig aludtunk 4-en egy szobában. Szülőkkel és testvéremmel. Semmi bajom nem lett. Jelenleg koliban lakok gyakorlatilag 2 vadidegennel, továbbra sincs semmi bajom.


Na meg érdekes dolgokon aggódtok egy alkoholista apuka mellett.


Ha a barátod saját szobát szeretne nyissa ki a száját.

2015. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!