Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 18 éves...

Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy összeköltözzön a 23 éves barátjával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/232 A kérdező kommentje:

Hol vannak most azok a kommentelők,akik az elején annyira biztattak, hogy költözzek el?


A sajàt làbon àllàsfol annyit: elmentem volna nyàron dolgozni mert pàrom baràtja tudott volna munkàt szerezni,de anyàmék nem engedtek mondvàn hogy itthon kell maradnom segiteni. Erről ennyit. Nekem is jó lett volna az a plusz 100-200 ezer forint.

2015. máj. 26. 14:06
 52/232 anonim ***** válasza:
63%

juj anyuciék nem engedtek?

talán lekötöztek?

ne röhögtess már.

attól hogy odaköltözöl az aktuális nagy szerelmedhez, nem leszel több.

2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/232 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, ezt a sok hülye választ. Nálunk volt, hogy én tartottam el a férjemet, mert ő járt egyetemre, mostanában ő engem, mert neki jobb a fizetése. Ha a párod bevállalja, hogy ő fizet mindent és szeretné, hogy odaköltözz, akkor miért ne. Komolyan mondom, itt egyesek el se tudják képzelni, hogy vannak olyan emberek, akiknek van pénze és nem vágja őket hanyatt, ha 2 főre kell bevásárolniuk 1 helyett.
2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/232 A kérdező kommentje:
Köszi 53-as :)
2015. máj. 26. 14:08
 55/232 anonim ***** válasza:
42%

53

és te is pucérseggre költöztél a párod nyakára 18 évesen? nem hiszem, az hogy egy komoly kapcsolatban, ahol a felek dolgoznak és együtt élnek, hirtelen egyiknek nics munkája, akkor alap, hogy eltartják egymást, mert ugye közös a pénz.


de itt mi közös??? ő

2015. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/232 anonim ***** válasza:
74%
kérdező, te is csak azt hallod meg aki támogat. oké, költözz oda nyugodtan, minden nagyon csodás, lesz a barátod sosem hagy el és az egyetem három éve után is ő fog könyörögni hogy had tarthasson el, mert neki semmi az a havi 60 ezer forint plusz költség amit te jelentesz. és a szüleid térden állva fognak a bocsánatodért esedezni amiért nem látták milyen felelősségteljes felnőtt nő vagy. így már megfelel?
2015. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/232 anonim ***** válasza:
34%
Valaki írta, hogy megjelent az irigység. No meg a kultúra is veri az eget:-)))
2015. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/232 A kérdező kommentje:
Ennyire nehéz lenne felfogni,hogy a mai vilâgban vannak olyanok,akik szeretik egymàst és együtt akarnak élni?
2015. máj. 26. 14:16
 59/232 anonim ***** válasza:
78%
55 Képzeld el most pl. egyáltalán nem dolgozom, második diplomamunkám írom 34 évesen és nagy szerencsémre a férjem nem gyári munkás, úgyhogy mindent szépen meg tudunk venni, amihez kedvünk van. Természetesen hamarosan ismét dolgozni fogok, de itt a lényeg az, hogy ha a pasija vállalja és a lányt nem zavarja, akkor engedjük már meg neki, hogy azt csinálja amit akar. Gondolom később a suli mellett is fog dolgozni, vagy bárhogy alakulhat, még fel sincs véve a felsőoktatásba. Nekem csak abból van elegem, hogy mindenki ilyen hülyén áll a pénzhez a gyk-n. Ha a lány nem dolgozik, akkor kapásból k.urvának van beállítva, ha a pasi szívesen eltartja, akkor szexrabszolgát és takarítógépet keres, azért az emberi kapcsolatok szerencsére nem ennyire egyszerűek.
2015. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/232 anonim ***** válasza:
38%
kérdező, ennyire nehéz felfogni hogy a mai világban vannak olyanok akik éretten gondolkodnak, és fél év után nem költöznek össze a pasijukkal, úgy hogy egy fillérjük sincs? De azt áruld el nekem legalább hogy ha a pasid valami miatt kidob akkor hova fogsz menni? És ki tart el a továbbiakban? Mert nem tudhatod meddig tart a kapcsolat.
2015. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!