Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 18 éves...

Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy összeköltözzön a 23 éves barátjával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/232 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/232 anonim ***** válasza:
96%

én hasonló helyzetben vagyok, szeptembertől tanulok tovább, barátom már dolgozik.

ha vége az érettséginek, elmegyek dolgozni én is, szeretnék tartalékot gyűjteni. én megvárom amíg beindul az egyetem, legalább fél év letelik, kiderül, hogy mennyire nehéz a szak, tudok -e mellette dolgozni.

mert tervben nekünk is megvan, hogy szeretnénk összeköltözni, de mivel még nem voltam egyetemista, fogalmam sincs ,hogy mennyi időm lesz mellette.

én jól főzök, takarítással is megvagyok, ráadásul volt már hogy több napig együtt voltunk folyamatosan, és jó volt, segített ő is a kajában, mosogatásban. szóval vágyok én is már a költözésre(nekem is ellenzik a szüleim, de ez az ő bajuk). de én mindenképpen úgy vágnék bele, hogy legyen egy kis tartalékod, mert ha a szüleid úgy gondolják , hogy a barátod tartson akkor el, akkor neki kéne fizetni a lakbéren/rezsin felül még a tankönyveidet, kajádat is stb. nekem ez sok lenne, szeretnék legalább annyit diákmelózni, hogy a sulihoz szükséges dolgokat én álljam majd.

mióta vagytok együtt?

amúgy nem ritkaság a te eseted, nekem sok barátnőm van most ilyen helyzetben.

azért függ attól is, hogy a barátod mennyit keres, és mennyire "sajnálja" tőled a pénzt?

2015. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/232 A kérdező kommentje:

Àllamilag finanszirozott helyre mennék.

pàrom azt mondta hogy nem kell beszàllnom a költségekbe ha nem tudok.

2015. máj. 26. 14:00
 44/232 anonim ***** válasza:
69%
Felnőttet lehet játszani és lehet azzá válni. Akit eleinte a szülei tartanak el, utána pedig a pasija, az csak játssza a felnőttet. A valódi felnőtt emberben van annyi önbecsülés, hogy először a saját lábára áll, és utána lép tovább az életében. Te nem felnősz most, csak eltartót váltasz. SZánalmas. Először keress munkát, tegyél félre, fizesd minimum a rezsi felét és a megélhetésedet és utána költözz "nagylány" !!! Azelőtt nem leszel más, csak egy kis prosti, aki pénzért házhoz ment. Fél éves kapcsolatra alapozni röhejes és ha nem állnak mögötted a szüleid, akkor életveszélyes is, maholnap az utcán leszel.
2015. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/232 anonim ***** válasza:
61%
elozo jol beszel.
2015. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/232 anonim ***** válasza:
68%
én is államin vagyok, még így is belekerül havi jó pár ezer forintba, a jegyzetek, füzetek, írószerek, ilyen-olyan befizetnivalók..tehát ne hidd azt hogy az állami az azt jelenti hogy minden ingyen van. És ha a barátod kidob akkor van b terved hogy hova költözz utána? Ha már ennyire önálló vagy.
2015. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/232 anonim ***** válasza:
25%
ha jol latom akkor a baratod uszit a szuleid ellen :) Ugy latszik nagyon szeretne mar otthonra is egy szuk puncit :)
2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/232 anonim ***** válasza:
69%

és neked ez kielégítő?

0 foritot adni a háztartásba?

tudod hogy hívják az ilyet.

nyugodtan odamehetsz, lehetsz felnőtt, de nem vagy az. aztán majd ha nem lesz minden ahogy pasid akarja, jön az "én tartalak el, kuss van" szöveg..de ugye ő nem olyan, hisz fél év(!) alatt nagyon jól kiismerted

2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/232 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, itt hisztis kislányok kérik számon rajtad, hogy mennyire vagy felnőtt.


Nevess rajtuk te is egy jót!

2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/232 anonim ***** válasza:
29%
ja meg éretlen tinik, osztják az észt hogy költözz nyugodtan.. nevess ezen is:-)
2015. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!