Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Házasként, Ti milyen gyakran...

Házasként, Ti milyen gyakran találkoztok a szüleitekkel vagy házastársatok szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az optimális, de mi 2-3 hetente találkozunk velük általában. Szerintetek ez rendben van? Persze nem teszik szóvá, hogy mehetnénk többször, csak érdekel, hogy másoknál ez hogy van. Amúgy sokszor össze-vissza dolgozunk, van hogy én hétvégén is, férjem neg hétköznap, úgyhogy örülünk, ha legalább van olyan hétvége, amit kettesben tudunk tölteni.
2015. máj. 27. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2-3 hetente teljesen jó, mi is annyi időnként megyünk, 25 km-re. Nagyon szeretem a párom anyját, de nem mennénk ennyiszer, ha nem a megyeszékhelyen lakna, ahol mindig van valami dolgunk vagy vásárolnivalónk.

Anyám már nem él, őt talán évi kétszer látogattam, többszáz km volt a távolság, komplikált tömegközlekedéssel.

2015. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10 .ez nekem fura..

Mert pl az én ferjem akar nelkülem is elmegy aszüleimhez, sőt édesapammal gyakrabban beszél, mint én.. Ők nagyon jól kijönnek...

A sajat anyukájával kevesebbet beszél jóval... Pedig nincs semmi gond, nem volt eossz szülő... Stb... Csak nem állnak ilyen szinten közel egymáshoz..

Tehát nalunk ha a férjem nélkül megywk (mint az előző hétvégen) akkor kifordult mindenki szerint a világ.. Nagyszülők.. Stb, hogy ugye nincs baj :)

Pedig mi sem vagyunk összenőve

2015. máj. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!