Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ennyire elviselhetetlen...

GoatSheepDog kérdése:

Miért ennyire elviselhetetlen a anyukám és a nevelőapám?

Figyelt kérdés

Nevelőapám öt éve van mert az igazi apám elhunyt. Anyukám ekkor párt választott magának (persze nem rögtön) aki később hozzánk költözött. Az első másfél évben jól kijöttem a nevelőapámmal és az anyukámmal, és én is jól éreztem magam. De később a nevelőapám egyre kritizálóbb egyéniség lett és így romlott el a kapcsolatom vele ekkor még anyukámmal jóban voltam. Két évvel később született egy kislány akinek én vagyok a bátya. utána még két év eltelt és most ott tartok hogy anyukámmal és a nevelőapámmal inkább szóba sem állok. SEGÍTSÉG!

14/F



2015. máj. 31. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit sem írtál arról, hogy valójában számodra miért elviselhetetlen, így hogyan tudnánk reagálni bármit is?


A kritika az kevés ,hogy hogy valakit elviselhetetlenné tituláj, mellegselg, jó megtanulni a negatív kritikát is elfogadni, kezelni.


Született egy kislány akinek te vagy a bátyja?Nem inkább a testvéred simán?


Szerintem nagyon féltékeny vagy, az a bajod.

2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 badboy99 válasza:
Sajnos vagy nem, de egyet kell értenem az előttem szólóval. Nagyon fiatal vagy még és igényled a figyelmet, ami most már megosztva van a testvéred és közted. Meg kell tanulnod elfogadni a dolgokat körülötted, megragadni az értelmüket és érezni a súlyukat. Nekem is nevelőapukám van és ma már ott tartok, hogy apunak szólítom, hiszen én is mikor rádöbbentem a helyes cselekedetre , rátértem a helyes útra, azóta ő is sokkal barátságosabb és szerethetőbb lett. :) Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy te is rögtön ugorj a mély vízbe, hanem azt, hogy gondolkodj el egy kicsit azon, hogy mi miért van... Meglásd hamar meg fog oldódni minden. És egy kis tesó nem is olyan rossz. ;)
2015. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!