Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet elfogadni a...

Miért nem lehet elfogadni a döntésemet?

Figyelt kérdés
Tavaly tettem érettségi vizsgát jó eredménnyel, (matematika 70%, magyar 88%, történelem 80%, angol 65% és választott informatika 77%). Most per pillanat rendszergazda technikumot tanulok. A szüleim azt szeretnék, ha gazdasági egyetemre mennék, banki szakra, én viszont szépészeti szakközépiskolába szeretnék menni, mert az jobban érdekel. Azóta a szüleim (főleg anya) mindig morognak, meg veszekednek velem emiatt a döntésem miatt.

2015. máj. 31. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk 70-es matekkal meg 77-es infoval(a 65-ös angolt is idevehetjük) nem sok keresnivalód lenne egy komolyabb gazdasági szakon.
2015. jún. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem is érdekel az a szakterület. Mint említettem, alapból a szépészet, fodrászat érdekelt volna. De a szüleim hogy "Ó ilyen átlaggal (4, 75-4, 9) gimnáziumban a helyed, ne (...) el az életed, mint mi tettük."
2015. jún. 1. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!