Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem akarják elfogadni a...

Miért nem akarják elfogadni a döntésemet?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gerincferdülésem van és az elmúlt 1 évben az orvosom azt közölte velem, hogy már nem segíthet a korzett. Első héten hordtam alváshoz, mert szerettem benne aludni de utána már elhagytam teljesen. akkor a legnagyobb görbületem 27-30 fokos volt. egy év alatt annyit romlott, hogy fáj a fejem, zsibbadnak a lábaim és nagyon ritkák azok a napok amikor nem fájna. közöltem az anyukámmal, hogy én meg szeretném műttetni, mert nagyon zavar, hogy látszik és a fájdalom is zavar. apukám még nem tudja, mert ő nagyon izgul mindig értem és ha meghallaná mi a helyzet megint tiszta ideg lenne és minden nap megkérdezni na és most hogy van a hátam?.

tornázom rendszeresen, most le akarok fogyni 5 kg-t, hogy ez se legyen akadály.

mivel tudnám rávenni őket, hogy megengedjék a műtétet?

17L



2014. ápr. 8. 03:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj velük es együtt keretek ki az orvos velemenyet is.
2014. ápr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!