Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bennetek előítéletet táplálna...

Bennetek előítéletet táplálna egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Anyukám össze fog jönni egy néger pasassal. Rendes embernek tűnik szerintem rendesebbnek mint anyum régebbi partnerei. De félek hogy az emberek előítéletesek lesznek...ti mit gondolnátok egy ilyen kapcsolatról?

15/l



2015. febr. 25. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolnék semmit. Sok boldogságot kívánnék nekik. Hogy mások mit mondanak, ne érdekeljen benneteket.
2015. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg anyádnak, hogy ne jöjjön össze vele, mert a szomszéd néni csúnyán fog rá nézni, és azt te nem szeretnéd.
2015. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 OlivO ***** válasza:
96%
Biztos elsőre meghökkennék, de ha rendes pasas, akkor legyenek boldogok.
2015. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Milyen válaszok ezek már? :D :D csak arra vagyok kíváncsi ti előítéletesek lennétek...?
2015. febr. 25. 17:54
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Én nem lennék, de nagyon úgy jön le, hogy téged meg csak az érdekel, hogy 'Úristen mit fognak mondani, ha meglátnak az utcán?'
2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én személy szerint pont lexarom hogy kivel mi van úgyhogy nem...
2015. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Én bevallom az lennék. Mivel vannak fekete kollégáim, sőt a környezetemben sok fekete ember él (külföldön élek) így a jellemük semmiben sem különbözik a cigányoktól. A legtöbb munkakerülő vagy ha dolgozik lassú mint egy csiga. Annyira lusták, hogy azért sem hajol le, ha leejt egy szerszámot, inkább megvárja míg valaki felveszi helyette. Egyeseknek olyan fura szaguk van., és úgy kenik vágják a jogaikat , meg, hogy hol milyen pénzhez juthatnak, hogy az már szinte zseniális.


Biztos vagyok benne, hogy anyudat sokan meg fogják szólni, sőt lesz aki a szemében is megmondja majd..

2015. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha rendesnek tűnik,hol itt a baj?Tudom,még nehéz felfogni,de ne azon aggódj már,ki mit szól anyukád új barátjához,hanem hogy végig becsületes maradjon az úriember.Egyébként én azt gondolnám,hogy ha mindkét fél tud alkalmazkodni a másikhoz,nincs gond.Amúgy tudok példát hasonló házasságra,már évek óta működik és szeretik egymást,na meg van egy pici lány is.
2015. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
En se gondolnak semmit csak orulnek hogy boldog....
2015. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Fel kellene már nőni az emberiségnek ahhoz, hogy egyik faj sem felsőbbrendűbb a másiknál. Nem a bőröd színe, hajad jellge, szemed formája határozza meg, hogy ki vagy.

Bármelyik rasszból találni semmirekellő dögöket, akárcsak szeretetreméltó értékes embereket.

2015. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!