Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám miattam iszik mit tegyek?

Apukám miattam iszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
most kezdett leállni az alkohollal mivel akoholista volt de mindig kiabalt velem és mindenért megcsinálna a nagy felhajtást ezért elmentem tőle és most megint elkezdett inni. Szerintetek most csak magamra gondoltam? Menyjek vissza hozzá? 17/L

2015. jún. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Te nem az oka vagy annak, hogy iszik, hanem az ürügy. Érzelmileg zsarol, plusz van jó kifogása. Ne higgy neki és ne menj vissza!
2015. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tee vagy az oka, csak rádkeni az egészet. Minden alkoholista ezt csinálja.
2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Ennyire ne legyél már buta, kérdező.
2015. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Az alkoholistáknál az a fontos, hogy meg tudják magyarázni, miért isznak. Most rád esett a választása.

Egy alkoholista soha nem fog leszokni az italról, esetleg némi szünetet tart.

2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem miattad iszik, ezt felejtsd el sürgősen. Csak rád vetíti ki a gyengeségét. Ne hagyd, hogy tönkretegyen.
2015. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Apukád önmaga miatt iszik és önmaga miatt van annyi bőr a képén hogy a saját gyerekét hibáztassa mindenért.
2015. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%

Nekem is alkoholista volt az apám(nyugodjon békében).

Nem használt a szép szó, könyörgés, veszekedés, semmi, hogy én, mint a lánya, leszoktassam az italról. Tehát én nem voltam olyan fontos neki, hogy leszokjon az alkoholról. Ez a lényeg.

Nem miattad, maga miatt iszik, vele van a gond.

Ne legyen bűntudatod, éld az életed, ne hagyd, hogy a tiédet is tönkretegye. Mert bizony, akarva akaratlanul is mély nyomokat hagy benned a viselkedése.

Szerintem.

2015. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Te meg akkor Menj vissza, ha lemondott végképp a piától. Az érzelmi zsarolás visszafelé is lehet. Te nem érsz annyit, hogy ne igyon?

Jól írták. Csak ürügy vagy az ivásra. Sajnálom.

2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
73%
Apukád a saját gyengesége miatt iszik, nem miattad. Te csak egy jó ürügy vagy ahelyett, hogy szembe nézzen a szenvedélyével. Akart kérdése, ő gyenge.
2015. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

most ezt komolyan kérdezted?

dehogy miattad iszik.

nem azért esik vissza mert te elmentél onnan,hanem azért mert alkoholista!!!

és ha valamiért eljöttél onnan annak oka van!!Eszedbe ne jusson visszamenni!

Felbőtt ember,oldja meg a problémáját saját maga!

17 éves vagy,előtted a tanulás,az élet...nehogy már te istápolgass egy ilyen gyenge jellemet!

2015. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!