Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nagyon félek, nem...

Mit tegyek? Nagyon félek, nem bírom már tovább. Bővebben lent, hosszú.

Figyelt kérdés

A szüleim 19 éve házasok. Nem szeretik egymást, csak miattam vannak együtt.(anyámnak mindig van,volt valakije). Anyám elég gyakran szokott ütni, rúgni, és kb. 1-2 éve már én sem hagyom magam,megelégeltem a dolgot.(több öngyilkossági kísérletem is volt,sajnos sikertelenül) Apukám 3-4 éve külföldön dolgozik, 6-10 hetente jár haza 1-1 hétre. (nagyon tisztelem, és szeretem apukámat, mindigis őt szerettem jobban). Még sosem volt kapcsolatom, csak 2-3 éves a fiú hülyít, én ugrok neki szintű dolgok. Decemberben megismerkedtem egy leszbikus csajjal, aki végre figyelt rám, törődött velem, és belezúgtam.(Testileg is vonzónak találtam, ezt sokáig nem tudtam elfogadni, aztán a lány is lelépett, így beletörődtem a dolgokba.)

Körülbelül március végén, április közepén anyám megismerkedett egy hapsival, akivel május elején összejöttek.(nem volt szex,anyám inkább lelkitársra vágyik.) (Apukám húsvétkor volt itthon egy hetet.)

Anyám viselkedése gyökeresen megváltozott, jókedvű lett, többet mosolyog, zenét hallgat.. Viszont velem egyre lenézőbb,bunkóbb volt. Már nem tudom milyen konfliktusunk volt, talán nem fogadtam szót, kiment a konyhába bejött egy nagy késsel, elkezdett fenyegetőzni, hadonászni, többször is a nyakam mellett ment el a kés, apukám csavarta ki a kezéből, én meg neki estem anyámnak,apukám szétszedett minket, nekem egész éjszaka sírógörcseim voltak, nem tudtam,mertem aludni. Ez körülbelül négy öt napig ment.

Szóval anyám viselkedése a pasi hatására teljesen megváltozott. Teljesen látszott rajta, hogy szerelmes.. Majd körülbelül két három napja kiderült,hogy a hapsi nős, ezért szétmentek.

Nem tudom hány hete, de nem telik el úgy nap,hogy ne szóljon be, alázzon meg, verjen/rúgjon/üssön meg. Próbálok megfelelni neki, mosok, tudok főzni is, mosogatok, a szobámban rendet tartok, ennek ellenére mindig talál bennem valami hibát. Tegnap nekem jött, hogy miért nincs pasim, és hogy ilyen csúnya olyan csúnya vagyok, egy nagy dagadt ló stb. (elismerem tényleg nem vagyok gyönyörű, 184 centi magas vagyok,60 kg)

Ma pedig nekem jött, hogy mekkora r.banc vagyok, lófejű,stbstb. Nem válaszoltam neki, nem akartam megint feleslegesen veszekedni, mert semmi értelme nincs, úgyis tudom, hogy nem igaz.

Aztán hozott be a szobámba egy tálcán kaját, amire megmondom őszintén, nem számítottam. Megettem, és kivittem a tálcát és leraktam az asztalra. Kijött, elkezdett ordítani, hogy miért oda rakom azt a (mindenféle gyönyörű jelző) tálcát.

És megint elővett egy konyhakést,és hadonászott vele.. Erre felháborodtam, és elkezdtem kiabálni mindenféle nyomdafestéket nem tűrő szót.. Erre jött, hogy én egy leszbikus k.va vagyok, féltékeny vagyok arra, hogy neki normálisak a hajlamai, és hogy többet nem ad zabálnivalót a pofámba, ha ad is patkány mérget rak a kajámba.. És amelyik kijelentése a legjobban fájt az az volt, hogy bárcsak döglöttem volna meg mint a másik (előttem volt egy missed abja) és hogy ő adta nekem az életet, joga van elvenni is.

Megrontja a mindennapjaimat, az önbizalmamtól és a mosolygós énemtől körülbelül 6 éve elbúcsuztam végleg..én nem szeretnék sokat,csak egy kis megértést, egy ölelést, egy apró mosolyt..18/L


2015. jún. 7. 21:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Nincs egy rokonod vagy valaki akihez el tudnàl költözni? Apàdat meg amùgy nem zavarja h anyàd ilyen veled?? Ő is tehetne valamit szerintem...
2015. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved beszélni, beszélgetni , szívesen venném. Nem egy egyszerű történet. De lehet jobb később.
2015. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Én anyádat már rég feljelentettem volna.

Apukádhoz nem tudsz kiköltözni külföldre?

2015. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Költőnő? ***** válasza:
86%
Apád is jófej.. valóban... Végülis neki ezek szerint belefér h egy nap talán kapja a telefont h anyád hasbaszúrt v épp fordítva.
2015. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Anyám rokonai Erdélyben élnek, a mamám és a papám már meghaltak, anyukám öccsével nem tartjuk a kapcsolatot, mert agresszív, és alkoholista.

Apukám rokonait nem ismerjük.

Már többször volt szó arról, hogy kimenjek hozzá, de jövőre érettségizem, azt még mindenképpen megvárnánk. Óvónő szeretnék lenni, mivel imádom a gyerekeket, ha esetleg felvennének az ország másik végébe egyetemre, akkor tudnék menni koleszba.. Szóval egyelőre még szeretnék országon belül maradni, viszont az egyetem elvégzése után már mennék apukámhoz, vagy legalábbis a környékére. (Bevallom, nem szeretnék a terhére lenni, van elég gondja baja nélkülem is)

2015. jún. 7. 22:15
 6/38 A kérdező kommentje:

Tudjátok az zavar az egészben, hogy még engem akár pszichiátriára vitetni, meg mit tudom én. Egyszerűen nem ismeri el, hogyha mondd valamit. Például amint kimond egy szót,rá pár másodpercre képes letagadni, hogy ő azt mondta.

Arra is gondoltam már, hogy ez valami betegség, de ez nem mentség arra, hogy ilyeneket tegyen velem, és mondjon nekem.

2015. jún. 7. 22:22
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Valòszìnű ez tènyleg betegsèg. Aki a sajàt gyerekère kèst fog, az nagyon ki lehet idegileg. Ne magad ellen fordulj, hanem vèdd meg magad. Ha kell kèrj kūlső segìtsèget, felvehetnèd a kapcsolatot egy csalàdsegìtő központtal, talàn tudnànak segìteni. Anyukàdnak meg valòszìnű tudathasadàsa van, ha nem emlèkszik arra mit mondott. Az lehet hogy ő adta az èletet neked, de azt elvenni semmi joga nam lenne. A szūlőnek az egyik feladata az, hogy a gyermekèből egy önàllò felnőttet neveljen.
2015. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
61%
Ha megértésre vágysz, ha gondolod írj nekem, nagyon szívesen meghallgatlak, beszélgethetünk. :) 17/l
2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt, amit ide leírtál, írd meg apukádnak, hogy lássa, állandó a feszültség anyukáddal, és nem egy-két alkalom volt ilyen. Nem tudom, hogy tanulsz-e még, de jó lenne ha inkább elköltöznél albérletbe, és apukád segítene neked anyagilag fenntartani az albérletet. Most nyár van, felszabadulnak az albérletek, ha tanulsz még, akkor mint diák, tudsz könnyen találni albérletet. Ez az egy megoldásod van - szerintem, hogy anyukádtól távol lehess. Ő meg úgy ossza-szorozza az életét, ahogy jónak látja.
2015. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
Borzalmas lehet! Ha szeretnéd nyugodtan írj nekem is, szívesen beszélgetek veled! Az,hogy szeretetre vágysz megbecsülésre és egy lánynál találtad azt meg azzal nincs semmi gond.. anyádnak nem kellene a hajlamokkal és minden egyébbel jönni. Nem tudott megtartani egy normális kapcsolatot sem. Az meg nem vall egyenes jellemre,hogy a férjét megcsalja...mindegy milyen a kapcsolat, házasok. Soha ne gondolj arra,hogy jobb lenne meghalni, bár ilyen anya mellett nem csodálkozok rajta! Szerencsére vagy sem, az én anyám nem üt/ ver engem, de tönkre tette a családunkat és sajnos ezt nem is fogja fel ép ésszel. A te anyud sem fogja fel,hogy mit tesz... Azzal jönni,hogy bárcsak meghaltál volna...nem anya az ilyen! Nagy ölelés! Ne búcsúz el attól az énedtől! Én is voltam olyan halyzetben mikor úgy éreztem annak az énemnek örökre vége, de azért küzsök és vannak jó napok mikor úgy érzem vissza tért! Te se add fel! Tényleg írj nyugodtan, szívesen meghallgatlak és segítek ha tudok!
2015. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!