Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éves lányom nem akar az...

Két éves lányom nem akar az apjához menni láthatásra. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Keservesen sír, tiltakozik, nem akar menni. Erőszakkal kell láthatásra vinni a gyereket vagy mi a teendő? Apját alig ismeri, kb 10-15x ha találkoztak eddig. Én is ott vagyok vele pedig, de nem akar menni.
2015. jún. 8. 18:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A lányom még csak két éves.
2015. jún. 8. 22:20
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet megoldani, hogy otthon legyen a láthatás?
2015. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet.
2015. jún. 8. 22:24
 24/30 anonim ***** válasza:
39%
Figyi, szerintem nem viheti el erőszakkal. Még csak 2 éves a kislány. Ha az apa nem tud normálisan viselkedni, és ráadásul a gyerek sem akar menni, fél tőle, akkor nem kell erőltetni. Bárki ellenőrizheti a dolgot, ilyen kis gyerek nem tud hazudni.
2015. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
De hasznos válaszok voltak. Nézd, fogalmam sincs mit lehet tenni, mert valamely szinten joga van a láthatáshoz de a gyerek érdekei az elsők. Próbáld kideríteni miért nem akar menni, mi a baja mitől fél, amennyire ezt a maga nyelvén el tudja mondani. Ha végképp nem megy, akkor most az egyszer hazudsz, hogy magas láza van a kicsinek nem tudtok menni, utána pedig rögtön felkeresel egy ügyvédet és jogi tanácsot kérsz tőle.
2015. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy az enyém volt az első segítő szándékú válasz, és 0 százalékos lett. Éljétek ki magatokat, gyökerek.
2015. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ez esetben mindent elkövetnék, hogy ne is menjen. Az apa erőlteti a láthatást? Mert ha nem, akkor könnyű dolgod van. Első körben menj el egy ügyvédhez, hogy mit tehetsz.

PErsze itt sokak szerint szükség van egy bipoláris alkoholista állatra,mint apukára tényleg....

2015. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként addig meg minden véletlenül akkor lenne beteg, amikor van a láthatás és sajnos nem tudod vinni....


(hozzáteszem, hogy magam is egyedül neveltem a lányomat és az apja rendszeresen vitte 3 éves korától láthatásra, sosem akadályoztam, mert imádta és a gyerek is őt, de ebben az esetben neked kell lépni)

2015. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem is értem azokat, akik anyukát támadják!

Van egy alkoholista, bipoláris apuka, akinek,ha fontos lenne a gyereke, min. leszokna a piáról. Az is csoda,hogy ennyiszer már tudtak találkozni a gyerekkel.

Kérdező! Ha tudsz erről valamennyire beszélni apukával, akkor próbáld meg. Mondd el,hogy a gyerek ennyire rosszul van, nem jó az senkinek, ha erőltetik.

2015. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Őszíntén megmondom, nem is engedném. 2 éves a gyerek, hogy merném már egy alkoholistára bízni? Ha tényleg fontos neki a gyerek, szokjon le. Nem a te hibád. Ha panaszt tenne a bíróságon, nyugodtan mond el, hogy nem mered rá bízni. Egyébként gondolom nagyon anyás, az én fiam 3 évesen is, pedig imádja az apját, akivel együtt is vagyunk, sírt, ha én elmentem.Érthető, hogy nem akar menni a kicsi, ha még nagyon kapcsolata sincs vele.
2015. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!