Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éves lányom nem akar az...

Két éves lányom nem akar az apjához menni láthatásra. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Keservesen sír, tiltakozik, nem akar menni. Erőszakkal kell láthatásra vinni a gyereket vagy mi a teendő? Apját alig ismeri, kb 10-15x ha találkoztak eddig. Én is ott vagyok vele pedig, de nem akar menni.
2015. jún. 8. 18:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

Akkor is pszichiátriai beteg volt mikor megismerted? vagy melletted vált beteggé?

Ha pszichiátriai beteg, akkor miért nem te ápolod? és hogy hogy nem vagy tekintettel az állapotára. Hiszen te vagy a gyerek anyja, és neked már régen tudnod kellett volna mindazokat a dolgokat amiket felsoroltunk neked. Régen. nem idegen embereknek kell normálisan azért szólni amit tudni kell egy már két évet gyermeket nevelő nőnek.

2015. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
Pszichiátriai beteg?K Itt a magyarázat. A gyerek ösztönösen érzi, hogy mi a jó neki és retteg az apjától. Minek viszed el akkor?
2015. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
#12: Egy klausztrofóbiás is pszichiátriai beteg, nem csak a sorozatgyilkosok!
2015. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
AKi azt hiszi, hogy minden pszichiátriai beteg beszámíthatatlan és mások ápolásra szorul, az maga is nyugodtan felkereshet egy szakembert.
2015. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Bipoláris, és alkoholista. Még a gyerek születése előtt szétmentünk, mert megcsalt.
2015. jún. 8. 21:40
 16/30 A kérdező kommentje:
Egy éve alkoholizál.
2015. jún. 8. 21:41
 17/30 A kérdező kommentje:
De maradhatnánk a kérdésnél? Ilyenkor erőszakkal el kell vinni a gyereket, vagy mi a teendő?
2015. jún. 8. 21:57
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
17 Ami egy normális anyának a teendője hogy a gyereke ne apa nélkül nöjjön fel!
2015. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyértelmű, miért vagy 53%-os. Látszik, semmi élettapasztalatod nincs. Nem kérem lényegtelen, semmitmondó válaszaidat.
2015. jún. 8. 22:06
 20/30 anonim ***** válasza:

Valamit tenni kell, mert a bírósághoz fordulhat.

Szerintem beszélj egy ügyvéddel hogy mit kell tenni. Lehet lesz egy ilyen tárgyalás ahova be kell hívni a gyereket és megszólaltatják hogy mégis akarja-e.


Ez csak 13-14 éves kor körül szokott megtörténni ha jól tudom:)

2015. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!