Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg édesanyámna...

Hogyan mondjam meg édesanyámnak hogy földrajzból pótvizsgára buktam?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy hogy ne fogadja nagyon rosszul!
2015. jún. 10. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Anya, megbuktam földrajzból.

Ne legyél meglepve, 5 hónap volt a félév, azóta igazán volt szülői, fogadó óra, néha az ellenőrzőbe/e-naplóba is belenézhettél volna, és akkor nem most kéne hisztizned.

2015. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Minden szülő rosszul fogad egy ilyen hírt, bár aki odafigyel rád év közben az már korábban tudja mint te magad.
2015. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
2+ Ha nagyon szövegel jóanyád, igazán megmondhatod neki, hogy ha segített volna, akkor ott ült volna veled a tanulásnál. Most már minek cirkuszolni..
2015. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Anyuuuuu, megbuktam földrajzból, brühühüüüü!
2015. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%
Anyu képzeld,végre tanulhatok nyáron is!!!
2015. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nincs olyan szülő, aki ne fogadná rosszul. Az enyém se örült amikor megbuktam.

Állj oda elé, és mond el, hogy nem sikerült átmenned földrajzból. Kapsz gondolom majd egy fejmosást, de ez ezzel jár. Látom a szüleid viszont Rád sem figyelnek. Rám se figyeltek soha, ezért is érte őket meglepetésként.

2015. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Engem mindig kérdezgettek, hogy milyen jegyeim vannak, milyenre számítok évvégén. Szóval ha tisztában van vele, hogy földrajzból egyes kettes körül állsz, akkor nem fog szerintem meglepődni.

Ha fogalma sincsen a jegyeidről az őt is minősíti, hogy ennyire nem érdekli őt, hogy mi van veled a suliban.

2015. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. ha ezzel nincs tisztában már rég, az őt minősíti - napló, jegyek, ÉRDEKLŐDÉS teljes hiánya

2. amúgy: anya, bsztam tanulni ebben a félévben, nyáron pótvizsgázok

2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ugy gondoltam az a legrosszabb amit tehetek hogy csak így a képe nyomom...

Na de hogyan is zajlik egy ilyen pótvizsga?

2015. jún. 10. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha órán felelnél. Csak az egész évi anyagból kell. Kitűznek egy időpontot, bemész, felelsz. Ha ki tudsz nyögni pár mondatot, már átengednek, mert a tanárnak sincs kedve egy plusz évet veled vesződnie. :)
2015. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!