Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha apa, fia és az...

Normális, ha apa, fia és az új feleség együtt élnek és a nő folyton csókolgatja a fiút?

Figyelt kérdés
Apuka elvált, 2 éve házas, van egy 19 éves fia. A nő folyton ölelgeti a srácot, akkor is, ha mennek valahova, puszikat ad az arcára, beletúr a hajába..ez leginkább akkor, mikor apuka nincs velük. Mennyire normális ez a viselkedés felnőtt embereknél? Nem a kisebbséghez tartoznak, jómódú értelmiségi családról van szó.
2015. jún. 12. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Talàn az asszonykàt kellene megkèrdezni, hogy most kit is vàlaszt. Nem gondolna az ember rosszra, ha az apuka előtt is ilyen lenne. A fiù erre hogy szokott reagàlni? Vissza simiz?
2015. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
72% Sok pasit érdekli a felnőtt nő, nem csak az olyan csököttek, mint te D
2015. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Hogyan csókolgat a mostohaanyád? Visszacsókolsz? Hogy néz ki? Mennyivel idősebb nálad? Mit érzel mikor apukád nincs otthon és mostoháddal cicázol? Taszít, vagy vonz? (Tehát áll közben a répád, vagy nem?)
2015. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó, csak nem erre akarsz maszturbálni? (a kérdéseid alapján...)
2015. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Családtag vagyok, de nem a történet szereplője, furcsállom a viselkedést és ezért vagyok idegenek véleményére kíváncsi. Én amennyit látok, azt nem érzem átlagosnak. A feleségnek a férjével kéne így viselkedni, még akkor is, ha a gyerekkel baráti a viszonyuk. Ebben a korban már furcsa ez az anyáskodás.
2015. jún. 12. 17:45
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Én a fiú helyében kihasználnám a helyzetet.
2015. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Levarrni fater csaját azért az kemény.
2015. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%

Most komolyan ki kene hasznalni a fiunak a helyzetet? Normalisak vagytok ti, vagy csak tizeneves kamaszok, akiknek nem itt kene ulnie?

Az eszem megall. Biztos van valami, csak ugy nem simogatunk egy 19 eves fiut! Ha esetleg meg nincs akkor ha a fiu nem allitja le a not, elfajulhatnak a dolgok. Az ember konnyen hozzaszokik a "johoz" ;) Komolyan nem ertem a mai felnott tarsadalmat. Kenyes helyzet es egyaltala nem normalis!!!

2015. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!