Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdhetnék, hova mehetnék?

Mihez kezdhetnék, hova mehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szüleimmel megromlott a kapcsolatom.. egy buszjegyre elegendő pénzem van csak, Budapestre...

Anyám ma közölte, hogy dolgozzak meg itthon azért hogy zabáltatnak... és hogy takarodjak a p.i.cs.ába innen.


Eddig tanultam,tavaly végeztem a sulival, nem találtam még munkát...


2015. jún. 14. 08:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amugy amikor en voltam ilyen helyzetben, en probaltam nagyon sokat segiteni, hogy hasznosnak, sot potolhatatlannak erezzek a jelenletem. Nem ettem sokat, mindig en takaritottam, megcsinaltam a bevasarlast, nem zavartam sosem oket a pihenesben, nem mentem (mibol is tellett volna) haverokkal bulizni. Kerultem a konfliktust. Igy sosem jutott odaig a zitu, h mergesek legyenek ram. Ezerrel csak az allaskereseen (es a koltozesen) jart az agyam. Persze, en nem vagyok az a nagy bulizos, jobban ereztem magam otthon, tanultam nyelvet, olvastam, hasznomra valt az az ido is :)
2015. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt már nem először mondta... oké nyugdíjasok... de tényleg naphosszat jártam a várost, olvastam a hirdetést, kerestem neten... semmi...
2015. jún. 14. 10:08
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
munkaügyi hivatal?
2015. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
3 havonta megyek munkaügybe, semmit nem tudnak ajánlani...
2015. jún. 14. 10:47
 15/22 anonim ***** válasza:

Semmit vagy semmit a szakmádban?

Közmunka? Nem nyugdíjas állás és nem is fogsz meggazdagodni belőle, de jobb mint a semmi.

2015. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És ha felmész Bp-re, ott mi a terved pénz nélkül? Leülsz az aluljáróba koldulni?
2015. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
van egy barátom aki befogadna
2015. jún. 14. 12:11
 18/22 anonim ***** válasza:
Keress AKÁRMILYEN munkát, amiből fenntarod magad, közben kereshetsz szakmába vágót.
2015. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
És az a barátod el is tartana? Fizetné a kaját, a rád eső rezsit, egyéb dolgokat amiket napi szinten használsz (tusfürdő, sampon, mosópor, fogkrém...), a bérletet, telefonszámládat és a többi dolgot?
2015. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
befogadna, de akkor is kell rezsit fizetned és az ellátásodat, ezt ingyen nem várhatod el. ez legalább 40-50 ezer egy hónapban.
2015. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!