Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiderülne a lányotokról,...

Ha kiderülne a lányotokról, hogy leszbikus, szeretnétek megismerni a párját?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 16:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

A komoly kapcsolatot igen, mindenképp.


A felületes, alkalmi "párokat" hetero beállítottságnál sem, ezeket intézze házon kívül.

2015. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy szeretném megismerni azt akivel a gyerekem együtt van és akit szeret. Teljesen mindegy, hogy hetero vagy sem attól még az én gyerekem és szeretem.
2015. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%

Gyerekem, ezért szeretném megismerni kivel van együtt, mindegy, hogy hetero vagy homoszexuális.


Persze azért reménykednék benne, hogy kinövi, főleg ha tiniről van szó. Manapság divat lett körükben a leszbikusság...nem is értem.

2015. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 MrPifta ***** válasza:
87%
én meleg férfi vagyok, és nagyon fájt, amikor a szüleim nem jöttek el a lagzimra sem.
2015. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, toleráns ember vagyok. Több leszbikus, meleg barátom is van a közeli baráti körből, abszolút nem zavar a téma. A gyerekemnél meg az az első, hogy ő boldog legyen, nem az, hogy milyen neművel bújik ágyba.
2015. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, szeretném.

Támogatnám is amiben tudom, hiszen nem lesz könnyű élete, sok előítélettel kell megküzdeniük.

2015. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

" megkérdeznem a kedves partnerét a lányomnak,h majd ki fogja a gyereket csinálni."


Először is, a te lányod ugyanúgy leszbikus, mint a partnere, miért nem őt kérdezed meg?


Egyébként örökbe is fogadhatnak, van spermabank, de milyen meglepő, vannak, akik nem is akarnak gyereket. Attól még nem önző, elítélendő dögök, még akkor sem, ha úristen, ez a szüleiknek szar, mert nem lesznek unokáik. Csak tudod, az unokákat nem a nagyszülőknek "csinálják" (jobb esetben) az emberek, hanem maguknak.

2015. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát én remélem, hogy ha egyszer gyerekem lesz, akkor heteroszexuális lesz, de ha mégsem így alakul, akkor mindenképpen szeretném megismerni a választottját. A kezdeti sokkon túl szeretném ha boldog lenne.
2015. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kíváncsi lennék rá, hogy ki teszi boldoggá a gyermekemet, nincsenek előítéleteim, felőlem lehet ez a személy lány, fiú, határozatlan, mindkettő, egyik sem.
2015. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A gyerekem úgy él és azzal akivel akar,joga van hozzá! Nekem meg ahhoz,hogy ne akarjam megismerni a párját! Ennyi! Ettől még szerethetem!
2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!