Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiderülne a lányotokról,...

Ha kiderülne a lányotokról, hogy leszbikus, szeretnétek megismerni a párját?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 16:40
1 2 3
 21/22 Gyémántlány ***** válasza:

Én is szívesen megismerném a párját. Teljesen mindegy, hogy milyen nemű az illető, ha boldog mellette a gyerekem, akkor nem számít! Szeressék egymást, aztán ennyi.

Szerintem a gyerekeid esetében még inkább félre kell dobnod az előítéleteidet, mert ha az utcán történik valami, be lehet húzni a függönyt, de ha a házon belül, azt már fontos észrevenni, megismerni és megtanulni elfogadni, hogy jelen van az életünkben.

Ostoba előítéletekre a saját magánéletünket alapozhatjuk, a gyerekeinkét viszont nem kellene. Mindenki megérdemli, hogy azzal legyen boldog, akivel :)

2015. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"én meleg férfi vagyok, és nagyon fájt, amikor a szüleim nem jöttek el a lagzimra sem."


Az tényleg az ő szegénységi bizonyítványuk. :(

Amúgy hol házasodtatok meg? :) Külföldön is éltek, vagy a házasságkötés volt ott? Vagy bejegyzett élettársi kapcsolatot kötöttetek itthon?

2015. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!