Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a gyerekeket...

Engednétek a gyerekeket együtt aludni? 16 és 17 évesek

Figyelt kérdés

17 éves fiamnak 3 hónapja van barátnője, a kislány 16 éves. Kértem már, hogy hozza el bemutatni, de mivel messzire lakik (100 km, kollégiumból ismerik egymást), nem volt még rá lehetőség. Unokaöcsémnek (fiam unokatestvére) jövő hónapban lesz az esküvője, és meghívták fiam barátnőjét is, a lagzira is. E hét végéig kell szólni a létszámról. Viszont nyilván így a lánynak itt kellene aludnia, amit nem tudom, engedjek-e. Sajnos külön szobát nem tudok biztosítani, mert a nagylányom és a vőlegénye is itt alszanak. Alapvetően 3-4 hónap után még nem engedném az együttalvást, de szeretném megismerni a lányt, és kedves volt unokaöcsémtől, hogy az esküvőre meghívták.

Ti mit tennétek?


2015. jún. 16. 10:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Jajj ne már!Megértenélek ha lányod lenne,de inkább légy büszke a fiadra ,hogy férfivá vált és örömet okoz egy lánynak.Ez az élet rendje.
2015. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem a szexszel van bajom ebben a most divatos együttalvásban, hanem azzal, hogy felnőtteknek való kapcsolatot élnek tinédzserek. A tini kapcsolatoknak nem része az egymásnál alvás, bár ma már 13 évesek is simán egymásnál alszanak, mert a szülők úgy gondolják, hogy ez nem gond. Igen, kedves első, a f. sz nappal is feláll, és nem is ez a gond. Hanem az, hogy egy 16 éves ne játsszon 26 éves kapcsolatot, mert mire odaér, kiég. Megfordul 3-4 havonta minden "pasija" ágyában, és egy rib. nc lesz, mire ténylegesen felnő. A tini kapcsolatok nem tartanak semeddig, nem kell úgy viselkedni, mint ha hú de komolyak lennének, és körbejárni mindenki ágyát.
2015. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
lehet ez a gond, hogy a lányomat veszem mércének.
2015. jún. 16. 10:39
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem a Te gondod,aggódjanak a lány szülei. :)
2015. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy még a fiadnál belefér,hogy 17 évesen,de egy lánynál a 16 nekem nem férne bele. Na meg 3-4 hónap kapcsolat még nem sok,én úgy gondolom,meg attól is függ mennyire komoly köztük.

Bár tényleg a lány szüleinek a döntése,ha őket nem zavarja,akkor téged sem kell hogy zavarjon.

Hozzátenném,hogy nálam a lány alsó korhatár a 18 lenne. Ez számomra a normális,meg ennyi idősen lesz nagyjából testileg és érzelmileg is érett rá.

2015. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha a lány szüleinek sincs ellene kifogása,én megengedném.
2015. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
Arra vigyázz, hogy amikor a gyertyát tartod, ne csöpögjön a kezedre meg a szőnyegre a viasz.
2015. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%

100km nem táv, ha igazán beakarta volna mutatni, már rég megtehette volna. Pont ilyen távolságra lakok a szülővárosomtól, egy napon belül tömegközlekedéssel is simán megjárható oda-vissza.


Az együtt alvással nincs baj ebben a korban, de nekem furcsa, hogy nem tudott rászánni a kislány egy napot, hogy lemenjen hozzátok.

2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%
Attól függetlenül, hogy kedves gesztus volt, hülye ötlet a meghívás. Ezek a gyerekek még csak most ismerkednek, eleve titeket sem ismer és egyből az egész család közepébe pottyan egy lakodalmon. Ha más szemszögből nézed és nem abból, hogy együtt alszanak, akkor rájössz hogy nem jó dolog egy bemutatkozást arra tenni ahol pont minden másról szól.Tehát a kislányt kihagynám most ebből a buliból. De ez az én véleményem.
2015. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem inkább az a kérdés, hogy a lány szülei engedik e.

A fiadat meg te ismered. Az a fontos, hogy ha bármikor szexre kerülne a sor, akkor védekezzenek. Nehogy idő előtt nagyi legyél.

2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!