Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya meglátott, hogy kezeljem...

Anya meglátott, hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Parommal tavkapcsolatban vagyunk és hát addig valahogy kedvre derítjuk egymást. Magyarul bdsm. 2,5 évvel ezelőtt kitudodott és nagyon kiborult. Akkor abbahagytuk, később azt éreztuk hogyan van igényünk ra.Megjegyzem suli miatt még otthon lakom. Ma este viszont a legrosszabbkor toppant be amikor fullba voltam... Teljesen kihűlt magából és ki is ment. Mit csináljak, hogy nézzek a szemebe?

19L


2015. jún. 22. 01:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazabol azert aggodom mert eloszor mikor megtudta utána rengetegszer felemlegette. Anno mondtam hogy már abbahagytuk ami igaz is volt. Kb 2 honapja beszéltuk mi lenne ha ujra megpróbálnank kicsit. Gondoltam hajnalbaccsak nem toppan be... Olyan mintha hazudtam volna, emiatt nem akarom hogy tönkremenjen az amugy is könnyen billego kapcsolatunk.
2015. jún. 22. 09:06
 12/18 anonim válasza:
Ebben a korban természetes, hogy könnyen meggyullad köztetek a szikra anyukáddal és a pároddal is :D Ne hozd akkor témába, ha pedig ő témába hozza, akkor juttasd az eszébe, hogy ő is volt ilyen fiatal, és neki is volt/van magánélete.
2015. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell szóba hozni, a szexuális életed rád tartozik nem anyukádra. Ha felhozza kérd meg, hogy legyen szíves kopogni bár nem értem, ez hogyan nem egyértelmű számára.
2015. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ki az a barom, aki ezt akkor csinálja, ha otthon van más is, és bármikor lebukhat??? Ráadásul úgy, hogy nem zárja az ajtót! Az meg, hogy kopogjanak, ilyenkor nem mentség, mert mit mondasz neki? Várjál 10 percet, amíg gyíorsan elélvezek, és felöltözök?! Utána bejöhetsz? De mondom, plána ha tudja, hogy nem szokás ott kopogni, ki az az agyalágyult aki nekiáll kikötözni a másikat?
2015. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Hagyjatok már ezzel a kopogással? Miért, mit mondana? Hogy nem szabad, épp bdsm-ezem? :DD
2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon okos vagy, egyem a zuzád :D Biztos tudod hogy mit csinálok éjjel 2-kor pontosan. Nincs kulcs a szoba ajtómhoz, valoszinüleg nem koran reggel amikor mindenki sürög forog akkor csinálom, hanem amikor mar mindenki elaludt és ovatosan csinalom.
2015. jún. 22. 19:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem aludt el mindenki...ja és végül is mit akart anyád éjjel 2-kor?? :D
2015. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan hülye hogy nem zárja ilyenkor az ajtót vagy ha nincs zár nem rak rá az így jár. Anyud meg pont azért nyit be hajnali 2kor mert látni akarja hogy csináljátok ,gondolom előtte gondosan fülelt az ajtón.. mert másért hacsak nem a ház ég nem jönnek be hajnali 2kor.
2015. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!