Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyen érzem magam! Coming...

Szörnyen érzem magam! Coming outoltam! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nah szóval 20 éves srác vagyok, eddig édes anyám úgy tudta hogy hetero vagyok, valamelyiknap részegen elmondtam neki megmutattam hogy fel vagyok regisztrálva meleg társkeresőre is, azt mondta jólvan nembaj eléggé jól fogadta, de viszont apámnak is el akarja mondani amit én nem szeretnék mert homofob teljesen heterosan viselkedek, nem tudom anyámmal erről a témáról beszélgetni,apámnak meg nem kéne megtudnia mert így is fáj lelkileg napok óta alszok 1-1 órát

2015. jún. 24. 05:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Mi a kérdés?
2015. jún. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Bizony, nem kérdeztél, hát kérdezek én!:)

Szerintem anyukád is ismeri apádat, és tudja, hogyan adagolja neki az infót, bízd csak rá, neked már evvel nincs dolgod!

Mitől félsz? Mi a legrosszabb, ami apádtól kitelik?

2015. jún. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Mire számítottal ? Apudat is éppúgy érinti a dolog , mint anyukadat . Az meg , hogy szörnyen érzed magad az nem mas mint lelkifurdalás ... Mert tudod , hogy apukád nagyon csalódott lesz ,ami érthető is ... Hiszen nincs az a szülő akinek mindegy a gyermeke nemi hovatartozása ! Mindenki padlót fogna egy ilyen hírtől . Persze kívülről aki normalis , az próbálja mutatni , hogy nem akkora probléma ez , ezt a világot éljük ... Aztan belül őrlődik , reménykedik hogy majd csak elmúlik ez az egesz , magát is kérdőre vonja :Hol ? Mikor mit rontott el hogy a gyermeke ilyen lett . Lehet ha jobban odafigyel észreveszi az első erre utaló jeleket es akkor ha a gyermeke segítségére siet máshogy alakulhattak volna a dolgok ?

Aztan a következő gondolat az , hogy bárhogy is van .. Akkor is a gyermekem !

2015. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát utolsó, nekem pl mindegy, hogy a gyerekem fiút vagy lányt szeret. A lényeg, hogy boldog legyen.
2015. jún. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen az a lényeg ... de legbelül akkor is keserü lenne a szám íze .Ez bármennyire is nem éreztetném ,egy örökös titkos szívfájdalom lenne .
2015. jún. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Én sem tudom, mi a kérdés...
2015. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Milyen örökös szivfajdalom? Konkrétan mi a probléma azzal, aki a saját nemehez vonzodik?
2015. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Semmi ,amíg nem a saját gyermekem az illető .

Valószinűleg én is beletörődnék amúgy ,elfogadnám .. de nem lennék boldog a helyzettől

2015. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
46%

3-mas: Ha pontosan tudod, hogy a kérdező már így is padlón van, akkor miért rugsz bele? Mi értelme volt ezeket leírnod? Szerinted ezek után kevésbé fog félni? Komolyan nem értem miért kellett ez most...


Kérdező: apukád egyszer meg fogja tudni, jobb, ha minél előbb elmondod neki. Mondd neki, hogy mennyire megbízol benne és őszinte szeretnél lenni vele még akkor is, ha esetleg rosszul fogja fogadni. Amúgy sem tudhatod előre, lehet, hogy utólag azt mondod majd, hogy nem is volt nagy szám. Unalmas lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne! Hajrá:)

2015. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Normális ember nem is örül ennek, hiába próbálja azt hazudni. Se anyád, se apád. Csapjátok csak be magatokat...

ez a baj az egész meleg dologgal. Attól hogy próbáljátok a toleranciát ráerőltetni másokra, az még nem jön természetes módon, és soha nem is fog

2015. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!