Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy kva nagy kocka....

Anyám egy kva nagy kocka. reggel felkel az az első dolga hogy leül a gép elé és estig megállás nélkül játszik. valakinek van ilyen gondja? Vagy volt?

Figyelt kérdés

Nem takarít, nem főz, csak akkor ha jön a barátja az 1 héten 1x van. Dolgozni jár. De akkor is ha hazaön este az az első dolga hogy ül a gép elé és este 11-12ig nyomja. hogy tudnék ezen változtatni? vagy legalább valamennyire elszedni onnan? probáltam már azzal hog csináljunk közös programokat..stb.. de nem mert "fáradt" ... valakinek van vagy volt ehez hasonló gondja? kérlek segítsetek valahgy

negatív kommentekre, köszönöm de NEM vagyok kíváncsi..



2015. jún. 26. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

takarítani,főzni én is tudok...de most nem erről szól...persze nincs nagy dzsuva a lakásba de 3 naponta akkor is takaritani kell a konyhában meg minden nap..megtudom én is csinálni..nem erről van szó, hanem arról hogy mégis hogy szoktassam le? ahogy leirtam hiába szerveztem programokat..semmi hatása nem volt..

facebook-os játétokkal játszik...nem programokat ir napi 12 órában látom h azzal játszik..rokon sajnos nincs a közelben..neten meg nem lehet hatni az emberre..17 éves vagyok..

2015. jún. 26. 18:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád függő. Talán legjobb lenne, ha a barátjával beszélnél, ha olyan a kapcsolatotok.
2015. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy gondolom, hogy ez egy 21. századi modern anyamodell.

Minek főzzön, ha úgy is rendeltek kaját?

Minek takarítson, ha utána úgy is koszos, poros lesz minden?

2015. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én a barátjával nagyon ritkán találkozok, mert nekem is van barátom és hétvégente nála vagyok, és ő is hétvégente megy néha néha hétköznap...:/ és szerintem ő sem tudna rá hatni..ha mindennap nap együtt lennének akkor talán..de igy nem hinném..
2015. jún. 28. 13:23
 15/15 anonim ***** válasza:

"ha ott tartotok ahol én tartok, akkor majd mondhattok mindenféle dolgot"

Velem is előfordul, hogy leültem a konzol elé reggel 8-kor és 20 órakor kapcsoltam ki este.

Mindenkinek van valami drogja.

2015. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!