Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóval, feleségemmel anyám...

Szóval, feleségemmel anyám házában élünk, apám meghalt már nagyon rég, anyámnak új társa van, akivel együtt él, s mikor rájuk jön részegen elkezdenek veszekedni. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Egy idõ után minket is belekevernek, hiába semmit közünk az egész veszekedéshez. Ilyenkor kezd el kizavarni a házából, stb, de mivel apám után nekem is jogom van itt élni, eddig nem hallgattam rá, de mostmár meguntam, hogy mindig zavargat, mert ''ez az Õ háza.'' Nem tudom mit tudnák csinálni, apám után nekem is van jogom itt élni, mit tudnák csinálni, hogy elhallgasson végre? Nem lehet valamit hivatalosan rendezni? Hogy papíron legyen, hogy itt én is lakhatok, stb?
2015. jún. 29. 17:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
28-as vagyok. Még mindig tartom hogy nem örökölhette a törvényes öröklés során sem korábban, sem most az ingatlant az anyuka. Arra most is haszonélvezeti joga lenne csak. A többi másra pl. nyaraló kapna csak egy örökös részt. Nem vagyok jogász, én így értelmezem. :)
2015. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
0%
Részegen, megverheted a mostoha apád, haveromnak bevált...tanulja meg ki a főnök...
2015. júl. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!