Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltöznél otthonról gimnazis...

Elköltöznél otthonról gimnazistaként? Meglépjem ezt?

Figyelt kérdés

Anyukámmal elég viharos a kapcsolatunk. Van, hogy napokig semmi gond, máskor a legapróbb dolgon felidegesíti magát és kiabál, fenyeget. Ezek a veszekedések engem eléggé megviselnek lelkileg, még ha nem is mutatom ki.

Ezért az jutott eszembe, hogy elköltözöm. Anyagilag nem lenne számomra megterhelő, csak azért mégis más lenne...

Mármint, eddig mindig úgy fogtam fel anyát, mint egy "védőhálót". Szóval tudtam, hogy nem vagyok annyira egyedül, ha bármi gond van, akkor ő úgyis megoldja, stb. De ha pedig elköltözöm, akkor lehet, hogy csak rosszabb lesz a kapcsolatom vele. Viszont arra is van esély, hogy jobb lenne az egész, mert lenne távolság köztünk.

De jövőre érettségizem csak és ezért nem tudom, hogy mit kéne tennem. Amúgy is nagyobb lesz rajtam a stressz emiatt és nem akarok még anya miatt is feszültebb lenni.


2015. júl. 12. 12:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..



Nem unod meg kérdező??? Kerdesed kitaláció,ha Ennyi penzed van akkor a nyári szünetet miert a gyakorin töltöd?miert nem nyaralsz?

2015. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
Anno nekem is hasonló volt a helyzet. Bánom h nem költöztem el. Most már mindegy. Szerintem költözz.
2015. júl. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!