Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki evvel kapcsolatban tud...

Claire15 kérdése:

Valaki evvel kapcsolatban tud velemenyt mondani? Bov. Lent

Figyelt kérdés

A szuleim elvaltak.Anyanak sok baratja volt azota( most van az otodik, es a valaskor 1 eves voltam).Egyszer hoztam haza 1 telefontokot es gy konyvet,amit apukamtol kaptam.Berontott a szobamba a neveloapammal egyutt orditani kezdett,h hogy mereszelek behozni egy apamtol kapott dolgot.Beszeltem a baratnommel,es o durvanak tartotta.De o elfogult...


Masik eset:

Megyek a konyhaba,anya jon utanam,es kerdezi mit csinalok.Mondom h teat.Erre leorditotta a fejem.

Jott meg a neveloapam,o is lecseszett,aztan elkuldtek a szobamba,es csak a mosdoba mehettem ki 1 napig.

Azota anya csodalkozik,h megkerdezem,csinalhatok-e teat,mielott megteszem.



Elore is koszonom a valaszokat!


14/L


2015. júl. 23. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez sehogysem normális viselkedés anyád és a nevelöapád részéröl.


Amit tenni tudsz, hogy esetleg elköltözöl apukádhoz, ha megoldható - ebben az esetben neki (apukadnak) kell kérni a gyerekelhelyezés megváltoztatását. Ha nem megy, akkor meg a gyámhatósághoz lehet fordulni.

2015. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem normális dolog. Egy nyugodt pillanatban egyedül anyukáddal, higgadtan beszéld meg, és mondhatod, hogy neked ez így nagyon rossz.
2015. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem normális viselkedés.


Az első eset tipikus példája annak, amikor az elvált anyuka a gyereken vezeti le az exe iránt érzett gyűlöletét.


A másodikra semmi logikus magyarázatot nem tudok találni.

2015. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikra is uaz a válasz. Nem a teáról van itt szó, hanem hogy 13 év alatt nem tudta, nem akarta, vhogy nm sikerült feldolgozni a válást. Az apukádtól kapott tárgyak nyilván ezt még inkább felerősítik, de alapvetően a puszta létezésed is arra emlékeztetheti hogy valamit elrontott. Ha megteheted, tényleg jobb lenne rokonoknál, apukádnál, nagyszülőknél, bármi olyan családi közegben ahol nyugodt lehetsz és elfogadnak.
2015. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves Claire,

keresd fel a lakóhelyed szerinti illetékes gyámhatóságot és ezeket a dolgokat ott is mondd el, a többit majd ők döntik el.

üdv

2015. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy: ez nem normális. El kell fogadnia hogy attól hogy elvált, az apád örökre az apád marad. Szerintem semmi joga esetleg elvenni a dolgokat amiket neked az. Szerintem ha nem drog, pia, cigi hasonló dolgokat kapsz semmi joga kiakadni. Pasijának meg főleg! Az, hogy ő nem tudta túltenni magad a váláson az az ő dolga, de ne rajtad verje le a port. Azt hitte hogy válás után soha nem kell majd rá sem gondolni, de mivel ott vagy te, ez nem jött össze. Nyilván a pasija is uszít a háttérben. Ha te igényled apád szeretetét, akkor ne hagyd hogy megpróbáljanak elszakítani tőle. Én már nagykorú vagyok és elég konzervatív de ha apám (meghalt) után anyám idehozott volna valakit, meg fiatalon sem parancsolhatott volna nekem apaként.
2015. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14 éves vagy lassan nővé válsz.

Elég zavart viselkedés ez anyádtól.

Hogy mi állhat e mögött, az jó kérdés.

2015. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nővé inkább 20, de leginkább 25 felett lesz, de az anyja akkor is betegesen viselkedik.
2015. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nővé inkább 20, de leginkább 25 felett lesz, de az anyja akkor is betegesen viselkedik.


Ezt inkább hagyjuk..

2015. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kiderült,hogy anya és a pasija éppen összeveszett valamin,és rajtam verte el a port.De elmentünk pichológushoz,és azóta minden rendbejött. :) Persze most is szoktunk veszekedni,de ez a kamaszkori válság. :D
2015. júl. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!