Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne minden a régi?

Hogyan lehetne minden a régi?

Figyelt kérdés

Családom gyakorlatilag ki nem állhat, ez most már biztossá vált.

Soha semmiben nem támogattak engem, de csak hogy egy példát mondjak. 10 éve táncolok versenyszinten, amikor kisebb voltam mindig eljöttek a versenyeimre, de most már ez sincs. Az oké, hogy néha-néha nem érnek rá, de nem hiszem el, hogy mindig aznap van a legtöbb tennivalójuk.

Februárban jöttem össze barátommal, kiskora óta focizik, szóval ő ezzel van elfoglalva. Május óta rendszeresen élünk nemi életet, viszont 3 nappal ezelőtt nem védekeztünk, és tegnap kellett volna megjönnie, de ez most elmaradt. Szüleim már tudnak róla, és mindenképpen amellett vannak, hogy vetessük el. Tudom, hogy mennyire nagy felelőtlenség volt, de én semmiképpen sem vetetném el. Annyi ember van akinek nem lehet gyereke, inkább megtartom, és odaadjuk másnak. Erről szüleim hallani sem akarnak, és látni sem akarnak. Barátom szülei mondták, hogy az én ötletemet támogatják, ők sem amellett vannak, hogy elvetessem.

Szüleimről még annyit, hogy amikor meglátnak, rögtön elkezdenek velem veszekedni, úgyhogy barátomékhoz költöztem. Az ő terhükre sem szeretnék sokáig lenni, szóval szeretném mindenképpen megoldani a családommal ezt a problémát.


16/l


2015. júl. 24. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát bakfis vagy te még, szüleid nem utálnak, csak csalódtak és őszintén egy idő után a versenyek unalmasság válnak, mindegy milyen jól űzöd(én is így voltam vele,de megértettem,hogy a zongora játékom századszorra már nem izgalmas:D) ami a babót illeti, ebből látszik előbb kéne felnőni aztán nemi életet élni, mert most nagyzol,hogy sebaj nem vetetem el és örökbe adom,de amikor eljön a pillanat, hogy elveszik a babádat meglátod már nem fogod olyan könnyedén elengedni mint ahogyan most gondolod
2015. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha már lesz tervezett gyerek, nem lesz olyan nap hogy ne gondolnál arra mi van az örökbeadottal
2015. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy napot késik, még egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy...
2015. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még sokminden lehet, egyáltalán nem biztos, hogy babád lesz.:) Kánikulától, költözéstől, szerelmi élményektől, stressztől is késhet a mensi, valamint a zigóták legnagyobb része meghal az első hónapokban.

Ezt a szüleid is tudnák, ha látnának bármit a pipától.

Szerencsére semmi nem lesz már a régi a velük való kapcsolatodban, mert már kiharcoltál Magadnak egy felnőtt territóriumot. Ők most még úgy gondolják, ha zsarolnak szeretetmegvonással, akkor vissza tudnak kényszeríteni "a helyedre", gyereknek.

Nagyon ostobák, alacsony szintű lelkiséggel, de hát ez van, ezt dobta Neked a gép...

2015. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinte csinálj egy tesztet vagy menj el nőgyógyászhoz, hogy tudjad mire számíts. Egyébként nyugodt körülmények között próbáld meg velük megbeszélni, mondd el nekik mi bánt, talán megértik. Ha nem, akkor kitartást. :)
2015. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Nme biztos, hogy terhes vagy.

2. A szüleidnek van igaza.


Ugye tudod, ha ezt a gyermeket megszülöd, az egész életedre kihatással lesz?


És ha valakit szeretni fogsz, és valóbna családot alapítani vele, akkor emiatt nem fog összejönni esetleg.



Szülhetsz még, akár 3 gyereket is, de bocsánat, aki 16 évesen szül, azok soha nem szokták sokra vinni.


A barátod szüleire meg ne hallgass, mert amint meg van a baba, téged el fognak onnan hajtani. Nem leszel a kedvenc lányka.


Miért nem a tanulás köti le a gondolataid, ahogy ebben a korban kéne?


Cigányok vagytok? Sorry.


Én nő vagyok, de a kedves "papát" akkor látnád utoljára, hogy terhes lettél tőle, és az egész primitív családját is, akiknek ez belefér, hogy 16 éves gyereket teherbe ejtsenek, és anyának képzeljék el.


Remélem, soha nem jutok odáig, hogy a 16 éves lányom terhes legyen.

2015. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Remélem, soha nem jutok odáig, hogy a 16 éves lányom terhes legyen"


Miért?


Mert tanuljon, mint én is, és 25-35 körül alapítson családot a szerető férfi oldalán, nem pedig egy gyerekkori balesetből.

2015. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Barátod hány éves? ;)
2015. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hű bameg, ez kemény... Apád helyében már rég megtéptelek volna.
2015. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!