Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi játszódhat le...

Szerintetek mi játszódhat le egy 8 éves kislány érzelmeiben, amikor az anyja külföldre költözik és a nagyszülknél hagyja őt?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a párommal és a kislányunkkal már lassan4 éve.Megismerkedtünk itt egy magyar hölggyel aki kijött külföldre dolgozni és hátrahagyta a 8 éves kislányát a nagyszülőkkel.Azt mondja a kislánya nem akar kijönni vele,és ezért hagyta őt otthon.Azt mondja nem tudja a nyelvet és iskolába kell neki ott járni.Úgy gondolja a lányának ez így jó.Ő meg összejött itt kinnt egy szintén magyar pasival és élik a világukat kettecskén.Már háziállatot is vettek maguknak.A hölgy most nem dolgozik,arra hivatkozva,hogy nehéz neki megtanulni a nyelvet,és a barátja pénzéből van el.A kislánya meg otthon távol az anyjától,miközben ő meg jól érzi magát,mert eltartják.Szerintetek ez mennyire felháborító?
2015. aug. 4. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
És az rendben van mikor az apa megy ki dolgozni évekre? Az jó szülő? Ne értsétek félre, nem értek egyet a kérdésben szereplő nővel, de engem felháborít, hogy ha az apa teszi ugyanezt, mert ő jobb életet szeretne, az a legtöbb embernek nem gond.Volt egy kérdés, ahol a nő haragudott a volt férjére, amiért kiment, csak nehezítette a helyzetet. Őszintén én is ugyanezt tenném, persze akkor már én lennék a szemét. Az ilyen nem szülő, ennyi.Itt az oldalon meg gyakran kettős mérce van.
2015. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy Rossz Magyar Anya, és én ezt a magatartást Mélyen Elítélem.
2015. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Szegény gyerek! Így főleg a gyerekkel kellett volna maradnia, ha már az apja lelépett.
2015. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is úgy gondolom, hogy ilyen "anya" mellett lehet jobb a gyereknek a nagyszülőknél, ha már ennyire nem érdekli a saját gyereke. Én biztos nem tudnám ezt megtenni a saját gyerekemmel.
2015. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én beszéltem ezzel a nővel,és mondtam neki,hogy segítek iskolát keresni a gyerekének,meg egy normális szállást,de azt mondja a kislánya nem akarja.Szóval semmi kötődés nincs az anyjához.A nagyszülőkkel szeretne maradni.Apuka az meg úgy lépett le,hogy nem is akarta ezt a gyereket,állítólag nem is ismeri.Mindenesetre sajnálom azt a kislányt.
2015. aug. 7. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!