Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos elvárás anyám részéről,...

Jogos elvárás anyám részéről, hogy mi keressünk magunknak másik albérletet a párommal?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk, anyám a nevelő apám és 3 féltesóm. A párom is elég sokat van nálunk, mondhatni, már-már ő is itt él. Az albérlet tulaja az egyik volt évfolyamtársunk anyukája. Én már lassan 10 éve itt élek, anyuék 3 éve költöztek be.

Kiderült, hogy babát várok. Nevezhetjük tervezettnek, mert nem görcsöltünk rá, de úgy voltunk vele, hogy ha jön, akkor jöjjön.

Mikor elmondtuk anyáméknak, teljesen kiakadtak, főleg anyám és közölte, hogy reméli, nem szülök az ő nyakukra, húzzunk el másik albérletbe.

Szóhoz sem jutottam. Az meg sem fordult a fejében, hogy esetleg ők menjenek másikba. Szerinte nekik több joguk van itt lakni, mert 3 gyereket nevelnek.


2015. aug. 6. 07:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%
3 gyerekkel 2 het alatt talaltam alberletett szal nem hinnem h sokkal nehezebb lenne neki mint nektek ...
2015. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom azért nem akar ő költözni mert sokba kerülne,végül is az anyjáék jöttek az ő nyakára,az újbóli költözés költségeit nekik "illene" állni.Mért a kérdezőék fizessenek 150ezreket kaucióra stb?Főleg hogy ismerős "által" sokkal kevesebbet fizetnek a jelenlegi helyükön.Értitek,nem?Persze a nyugalom többet számít egy idő után,de na akkor is pofátlan az anyja
2015. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy Te költözz el! Simán kitúrnának, nme hagyd magad!
2015. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Lollipop Girl ***** válasza:
42%

Mi lett végül?

Ugye nem költöztetek el??

2016. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!