Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Különköltözöm 17 évesen....

Különköltözöm 17 évesen. Milyen papírokat kell intéznem? A későbbiekben hogy alakul ezután az anyámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Több minden közrejátszik a döntésemben. De ez végleges.

Kíváncsi lennék arra, hogy aki volt hasonló helyzetben, annak később hogy alakult a szüleivel a kapcsolata.

Milyen gyakran találkoztak, kezdetben haragudtak-e, a viták száma változott-e, stb


2015. aug. 8. 13:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy, hogy gaz-e, a lenyeg, hogy megteheti.


Szoval en az egesz tervezgetest azzal kezdenem, hogy leulok vele es megbeszelem a koltozest.

2015. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megtehetné, de nem fogja.
2015. aug. 8. 14:45
 13/23 anonim ***** válasza:
Hová fogsz költözni? El tudod magad tartani?
2015. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egy belvárosi lakásba, ami nagyon jó környéken van és igen, el tudom majd tartani magam.
2015. aug. 8. 14:57
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
18 alatti vagy. Szüleidnek kötelességük rendőrséggel hazavitetni. Tudom átestem ezeken. Majd ha 18.-at betöltöd, mehetsz amerre látsz. De addig vagy otthon, vagy valaki aki gyámságot vállal rád. (ez nem egyszerű) Vagy intézetbe kerülsz.
2015. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
2 ismerősöm is 18 alatt van, mégis egyedül élnek.
2015. aug. 8. 15:05
 17/23 anonim ***** válasza:
37%

Csak mondom de az albérlet kb havi 60-70e. + a rezsi még ha össze is költöztök számíthatsz kb 40-50e forintra amit fizetni kell + kaja.

Ha kiszámolod akkor ez úgy durván 12-15 nap munka (diák minimálbérrel)

A probléma hogy egy hónapban olyan 8 nap hétvége van. Ergo suli idő után is be kellene vállalnod párszor 8 órát hogy csak az albérlet meglegyen.

2015. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Meg szerintem az elég gáz anya-lánya kapcsolat, ahol az anya csak a rendőrség segítségével tudja a lányát a házban tartani."


Az tényleg elég gáz kapcsolat - tudom, mert anyám is mondott ilyeneket - de szeintem az is elég gáz, ha valaki 17 évesen nem érti meg, hogy csak 18 éves korától élhet önállóan, addig nem.


Amúgy fogadni mernék, hogy a kérdező nem önállóan akar élni, hanem fiú van a dologban, s szerintem hozzá költözne.

2015. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem költözök össze senkivel. Alkalmatlan vagyok hosszabb távon normális emberi kapcsolatokra.

Azt, hogy egy hónapban mennyibe kerül az életem, felesleges számolgatni. Nem diákmunkából élek.

2015. aug. 8. 18:24
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem a szülőkkel van a probléma.

Képzelem milyen az a nem diákmunka.

2015. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!