Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit csinálnátok ha...

Szülők! Ti mit csinálnátok ha a gyereketek ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Fáj a feje és az orra a klímától, de nagyon meleg lenne anélkül. Pofán vágnátok? Vagy mit tennétek?
2015. aug. 14. 15:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj az orrom tőle. Reggel be kell kapcsolni, alaposan lehűteni a házat, addig a gyerek kimehet a kertbe, vagy elmentek valamerre. Utána lekapcs, ajtó-ablak becsuk, besötétít. Ha jó a ház szigetelése, nem melegedhet át elviselhetetlen mértékben.

Este, lefekvés előtt szellőztetés, majd ugyanígy klíma, lehűtés, lekapcsolás.

2015. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Argloss ***** válasza:
36%

Megérteném és nem kapcsolnám be a klímát amikor otthon van. Ráadásul a klímának vannak alternatívái. Miért is akarná egy szülő szándékosan kínozni a gyerekét!?

Ha eddig nem volt vele problémája, akkor elképzelhető, hogy nincs megfelelő időközönként takarítva a gép. Ez nem csak rá veszélyes, hanem mindenkire aki azt a levegőt szívja. Maximum te később leszel beteg tőle. Ha meg most lett beszerelve, akkor eddig is túléltétek valahogy a meleget...

2015. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomnám a cigit az orrán és addig olvastatnám vele a Tamás bátya kunyhóját amíg bele nem feketedik.
2015. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Egy hete nem tudok dolgozni menni, de beszélni se a munkahelyi klíma miatt. Csak suttogni tudok, ha hangosabban próbálok beszélni, akkor érthetetlen rekedtes nyikorgás lesz belőle. Viszont nélküle meg tényleg olvadozok.

Viszont egyáltalán nem értem, miért kéne emiatt pofon vágni bárkit? o.O

2015. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Klímát kikapcsolni és a pofonok szelével hűteni a lakást!
2015. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt csinálnám, amit most is csinálok. Akkor megy a klíma, amikor nem vagyok bent, lehűtöm a lakást, ha lekapcsol bemegyek. Nem bírom. Pár nap klíma és arc-, homloküreggyulladásom lesz, mellette porallergia. Volt olyan nyár, hogy kénytelen voltam elviselni az irodában, 3 hónapig non-stop beteg voltam. Még a kocsiban sem tudom tartósan engedi a klímát. Ezt csak az értheti meg, aki szintén nem bírja.
2015. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Időnként nem árt karbantartani azt a klímát... just sayin'
2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Pofon vágni? Hisz szegények csak nem tesz jót a klíma. Most képzeld el kedves kérdező, ha te az ő helyében lennél mégis mit csinálnál? Inkább csöndben maradnál és tűrnéd hogy fájnak a testrészeid pedig nem lenne muszáj? Én azt javaslom hogy szerezz be egy ventillátort (vagy akár többet, hogy a lakás több részén legyen), és a gyerek üljön tőle egy kis távolságra, így melege sem lesz és fázni sem fog. Mindenesetre ne bántsd, ha szereted!
2015. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
szegénynek*
2015. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ma 17:03

Munkahelyemen évente egy hetet csak arra szánnak, hogy az egész gyárban a teljes légtechnikát átnézik, karbantartják. Mégis egymás után hullanak ki az emberek nyáron. Megfázik mindenki, hiába tartják karban.

2015. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!