Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ha a gyerekete...

Mit csinalnatok ha a gyereketek elotetek orulne meg es ongyiljosagot probalna meg?

Figyelt kérdés
A lanyom teljesen megorult. Tobb eve depresszios es panikbeteg. Robbszor fenyegetozott ongyilkosaggal. De parnapja nagyon ossze vesztunk. Es elottem ivott tobb korty mososzert. Teljesen megorult. Kiabalt es csapkodott. Most megint van egy ilyen fazisa amikor lenyugszik es napokig alszik es nem eszik ket napja nem evett semmit max egy barackot. Egesz nap egy sotet szobaban ul. Az iskolaban nem panaszjodnak ra csondbe van. Sot azt mondjak nagyon eletvidam. De amint haza jon megkattan. Mit csinaljak vele(?)
2014. jún. 13. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Több éve depressziós és pánikbeteg te meg ide írogatsz? Mondjuk elvihetted volna szakemberhez...
2014. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elvittem volt mentalhigenian es rendes szakkembernel..csak megrosszabb lett
2014. jún. 13. 20:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetne befektetni? Lehet jó lenne neki.

Esetleg kineziológus?

2014. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Beszélj vele....hogy mi a baja,miért csinálja ezeket....meg ilyenek.

Lehet,h önbizalomhiányos v más elégedetlensége van....

Nem vagyok szülő.....de sztem ez segítene neki,ha beszélnél vele őszintén:D

Am meg ne hagyd neki,h mosószert igyon!

2014. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó,neked aztán fogalmad nincsen arról amiről beszélsz!!!Ez kicsit komolyabb mint ahogy te azt a rózsaszín habos-babos kis képzeletedben látod...
2014. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Befekudt nyaeo ketszer is egy egy hetre.

Kihivtuk a mentot mert eleg nagy mennyiseget megivott. Inden eles targyat es veylgyszert elzartunk elole.

Nem tudok beszelgetni vele. Megkerdzem mi baja egybol felkapja a vizet es eltunnik orakra. Sokat maszkal kint sotetedes utan egydedul.

2014. jún. 13. 20:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, a lányod nem akar öngyilkos lenni. Ezt onnan tudni, hogy aki tényleg meg akarja ölni magát, nem közli másokkal (miért is tenné?), egyszerűen csak megteszi. Másrészről, aki igazán öngyilkos akar lenni, biztos módszert választ, mint a vonat, vagy kiugrás magas épületből, köztudott, hogy egy levél xanax, vagy ebben az esetben a mosószer nem vezet halálhoz, csupán nagyon rosszul lesz tőle az ember. Ennyi. A lányod valszeg úgy érzi nem kap elég figyelmet, a magatartása is erre utal, ezek a stiklijei figyelemfelhívóak, semmi mások. Ha suliban állítólag nincs baj, akkor főleg nem kell azt hinni, hogy bevan kattanva, aki őrült, az mindenhol az, nem kattan be annyitól, hogy belép az otthona ajtaján. Életvidám is. Persze állítólag. Nem tudom hány éves, ezt lehet jó lenne leírnád. Szakember segítsége jól jöhet, akkor meg lehetne tudakolni, hogy miért is csinálja ezeket, de nem lesz a lányod sem gyógyszerezve, sem bezárva sehová, pszichológus szükséges egyedül.

Btw: az én szüleim nagyon elhanyagoltak engem, soha semmire nem figyeltek fel. Akkor kezdtek csak odafigyelni, mikor 16 évesen elvittek a rndőrök, mert néhány sminket akartam lopni egy drogériából, amire mégcsak szükségem sem volt.mde a terv bevált, onnantól kezdve már én is voltam a családban.

2014. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelemfelhívás, és valamiért veled áll szemben. Így nehéz, hogy nem tudni semmit a hátteréről. Elváltatok esetleg? Haragszik rád?
2014. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

16 eves a lanyom egyebkent.

Nem tudom, hogy haragszik-e. De ha igen nem tudom miert. Nem szoritom korlatok koze es nem vagyok szigoru. Amit szeretne es bizonyos kereteken belul van azt megkapja. Nem ertem hogy fajulhattak idaig a dolgok. Egy beszelgetos aranyos szep lany volt aki el sportolo. Most is imad edzeni de mar nem boldog es nem is beszelget..

2014. jún. 13. 22:54
 10/15 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy torten#t vele valami borzalmas dolog amirol nem akar beszelni?megeroszakoltak vagy valami?ilyen esetekben szoktak befordulni.de furcsa hogy a suliba vidam meg rendesen tanul es otthon van ez.nem tortent otthon valami?nem molesztalta valaki???
2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!