Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkálnak mindig ezzel?

Cobra 11 kérdése:

Miért piszkálnak mindig ezzel?

Figyelt kérdés

Mikor tartunk ilyen családi összejöveteleket, néhány óra után feljön a barátnő téma és kérdezik hogy "tetszik-e már valaki?" én meg mindig mondom, hogy miért kell mindig ezzel nyaggatni. Ott lesz a középiskola (most kezdem) majd lesz olyan lány aki tetszeni fog nekem? Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudna valaki tanácsot adni?


14/F



2015. aug. 18. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos foglalkoztatja ez a téma őket...mondd meg nékik h ha lesz valaki elmondod nékik (ha akarod)es addig ne kérdezősködjenek:) 14/l
2015. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*nekik
2015. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Detto :D hidd el engem is, és minden korunk béli gyereket rohadtul idegesít ez. Én ilyenkor elvonulok és nem érdekelnek. 15/L
2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert kíváncsiak, és az ő életük uncsi. Nekem is mindig ez van (volt), én megmondtam nekik, hogy unalmas már ez.

"Na és most tetszik valaki?" (majd igen, nyilván veled beszélem meg, kár, hogy 5 éve láttalak utoljára...)

"Milyenek a fiúk az osztályban?" (hát jók)

"Voltak fiúk?" (nem, egy sem :D)

Kitartás!


16/L

2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, akinek meg van párkapcsolata 14 évesen, azt eltiltják azzal az indokkal, hogy még fiatal...
2015. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azért kíváncsi lennék, ha benyögnéd, hogy "már megvolt az összes lány az osztályból és most a fiúk felénél tartok", akkor mit szólnának... XD :D
2015. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
#6 arra én is kíváncsi lennék,de úgy h azt mondod,hogy osztályból már mindenki megvolt,a lányok 2x is
2015. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ember akitől idegesít ez a kérdés és van olyan akitől egyáltalán nem.

Pl. akivel hetente találkozok és havonta megkérdezi, az már idegesít. De akivel évek eltelte után találkozok újra attól nem zavar, sőt örülök neki, hogy érdeklődik.

15/L

2015. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit kerdezzen? Te is ezt fogod 20 ev mulva. Legalabb feldob valami temat,ga te mar nem.
2015. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy igen, tetszik, a Jenő... és figyeld a rémülettel teli döbbent arcokat :D

Szerintem többet nem fogják megkérdezni.

2015. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!