Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ember lesz azokból a...

Milyen ember lesz azokból a tinikból akiket a szülők csak szidni tudják?

Figyelt kérdés

Ha olyanokat mondanak neki,mint pl.:menj a pics*ba,legjobb lenne ha elköltöznél,nem szeretünk téged,ha kell valami vedd meg magadnak!!! És sötétnek állítják be a jövőképét(pl:kozmunkas leszel),csúnya vagy


Milyen lesz ennek az embernek a lelkivilága??


2015. aug. 22. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon rossz :(


Ennyire nálunk nem rossz a helyzet, nálunk anya sokszor engem szokott hibáztatni es ez is nagyon rossz :(

2015. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem lehet tudni, mert ezen kívül még nagyon sok minden hatás, élmény ér valakit, nemcsak a szülők.

Attól függ, hogy ezt mennyire veszi magára, mennyire hagyja, hogy ezek befolyásolják.

Mivel felfogta, hogy ez nem normális, ha így beszélnek vele, szerintem túl fogja tudni tenni ezen magát. Az lenne a baj, ha ezt venné természetesnek és ő is így viselkedne másokkal.

2015. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Sorozatgyilkosok lesznek.
2015. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Sokkal több lesz benne a tenni akarás és a bizonyíthatnék.

Velem is ez volt. Mostanra 6 nyelven beszélek, külföldön dolgozom, itt is tervezek egyetemre menni, de akármit csinálok, nem érzem magam elég jónak, olyannak, aki eleget tudna felmutatni. Vén fejemmel elkezdtem zongorázni, mert ezt gyerekként nem engedték, ahogy az éneket se.

Szóval, örök maximalista lesz.

21N

2015. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetséges opció szokott lenni:


1. egy nagyon labilis idegzetű, elkallódott, akár pszichés betegségekkel, szenvedélybetegségekkel küzdő ember lesz belőle, családdal v anélkül (ahogy írták, nem ritka esetben deviancia: emberölés, drogügyletek, alvilág stb)



2. egy érzékeny ember aki nagyon vágyik rá hogy jobban csinálja majd mint az ő szülei. Nem ritkán valóban egész jó családdal, és vmilyen segítő foglalkozással hogy másoknak is segítsenek.

2015. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos én kb. így nőttem fel. Folyton csak kritizálni tudtak. (Mai napig is szoktak) Normális életem van amúgy, de borzasztó önbizalom hiányos vagyok, ha dicsérnek egyszerűen nem tudom elhinni, hogy komolyan gondolják. (Akár a külsőmről, akár a munkámról van szó.) De sokat segít, hogy már nem velük élek.
2015. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát engem anyám sokat megvert, de nem szidott. Már nem velünk él jó pár éve, pedig még csak 14 vagyok, elhagyott.


Szidni az apám szidott, kb így: Te senkiházi mocskos cigány, az ilyen embereket én megölném.


Mamámat, azaz az ő anyját pedig így szidja: Te halálmadár, földalá való sötét paraszt, világ életedben egy 0 voltál, mindenki csak kihasznált, takarodj innen.


Tehát agresszív. Más emberekkel is az volt, de azokat általában megverte, és utána lenyugodott.


Amúgy meg tud nagyon normális is lenni, csak néha ilyen elmebeteg.


Én nem vagyok ilyen, pont az ellenkezője. Igen van olyan, aki bekattan, de én normális vagyok, sőt még jobban is tudok szeretni, mint a többi ember.

2015. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!