Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam, hogy költözöm,...

Elmondtam, hogy költözöm, azóta fenyeget, hogy feljelent. Így hogy akarja, hogy megbízzak benne?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 18 éves és akkor el is költözöm itthonról. Elmondtam anyának, aki először mondta, hogy felesleges, jobb lesz a kapcsolatunk, stbstb. De én ezt már annyiszor hallottam, hogy nem érdekel.

Azóta fenyeget, hogy feljelent, a lakásomnak is búcsút inthetek, meg hogy biztos kíváncsi lesz a rendőrség, hogy nekem miből van ennyi pénzem és hasonlókat mondd. Rá sem ismerek. Eddig is imádott kiabálni és fenyegetőzni, de ez már tényleg sok.

Miatta nem volt semmi kapcsolatom a nagymamámmal és az utóbbi 2 évben lettem vele jóban. Anya részben őt hibáztatja, hogy ennyire önálló akarok lenni és vele is veszekszik. Ma reggel meg úgy viselkedett, mintha a tegnap esti cirkusz meg sem történt volna...


2015. aug. 23. 14:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen alapon akar feljelenteni?
2015. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem... Mert 18 évesen nem fognak ide visszarángatni.
2015. aug. 23. 14:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Költözz, és vissza se nézz! A feljelentéssel való fenyegetőzéssel meg ne törődj, csak meg akar félemlíteni. A lakás kié? Ki a tulajdonos, van-e valakinek haszonélvezeti joga? Ha anyádé, van-e testvéred, akivel esetleg közösen örökölnétek?
2015. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

1. Feljelenthet, de nem megy vele semmire, max öt nézik hülyének.


2.Az, hogy 18 évesen elköltözöl, magánügyed, emiatt nem fog a rendörség zaklatni téged.


3. Az, hogy miböl élsz meg, szintén nem tartozik másra, kivéve, ha bünözésböl - de akkor nem itt kérdezösködnél.


4. Szeptemberig kibirod, utána meg költözöl.

2015. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem jelenthet fel. Nem kéne hülyeségeket írni. Ha bűncselekményt vagy szabálysértést köevtnél el, akkor feljelenthetne. Komolyan mondom, az ilyen 12 éves pistikéket ki kéne tiltani az oldalról.
2015. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Honnan van lakásod meg pénzed 18 évesen?

5-ös: Te kiről beszélsz? Vagy nem tudsz olvasni, vagy szöveget értelmezni!

2015. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Erre én is kíváncsi lennék kérdező: Hová és miből?

Nem mintha közünk lenne hozzá, de talán közelebb vinne ahhoz, hogy megértsük anyád viselkedését.

Feljelenteni meg nem tud, pontosabban fel tud, de a rendőrségen körberöhögik, hidd el :)

5-ös, szövegértés?

2015. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Csak tippelek:

Lehet, hogy a lakás a kérdező apukájáé volt, és tőle örökölte, csak anyuka is benne lakik.

A nagymama gondolom az apai nagymama lehet.


Ne félj, nem fog senki visszavinni, ezek üres fenyegetőzések. Ha jobb neked külön, és el tudod tartani magad, akkor hajrá.

2015. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

A rendörség pont leszarja hogy miböl van pénzed...az APEH már kevésbé.

de hívja csak rendöröket meg jelentsen fel,nekilesz kopp.

2015. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

6.-os, tudsz szöveget rételmezni, mi?

Na meséld csak el, miért jelenthetné fel a lányt az anyja?

Tételesen sorold fel.

2015. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!