Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam, hogy költözöm,...

Elmondtam, hogy költözöm, azóta fenyeget, hogy feljelent. Így hogy akarja, hogy megbízzak benne?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 18 éves és akkor el is költözöm itthonról. Elmondtam anyának, aki először mondta, hogy felesleges, jobb lesz a kapcsolatunk, stbstb. De én ezt már annyiszor hallottam, hogy nem érdekel.

Azóta fenyeget, hogy feljelent, a lakásomnak is búcsút inthetek, meg hogy biztos kíváncsi lesz a rendőrség, hogy nekem miből van ennyi pénzem és hasonlókat mondd. Rá sem ismerek. Eddig is imádott kiabálni és fenyegetőzni, de ez már tényleg sok.

Miatta nem volt semmi kapcsolatom a nagymamámmal és az utóbbi 2 évben lettem vele jóban. Anya részben őt hibáztatja, hogy ennyire önálló akarok lenni és vele is veszekszik. Ma reggel meg úgy viselkedett, mintha a tegnap esti cirkusz meg sem történt volna...


2015. aug. 23. 14:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A ragalmazas kicsitsem allapithato meg, ellenben a hamis vad buntette mar igen. Az kicsit sulyosabb.
2015. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%

"feljelentést bárki tehet bárki ellen, legfeljebb megszüntetik az eljárást bűncselekmény hiányában "


Hát ezt rosszul tudod. Nem indítanak eljárást csak úgy. Kell indok. Ha bemész hogy szeretném feljelenteni XY-t mert költözik, akkor max szemberöhögnek, de abból feljelentés nem lesz.

2015. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Én emiatt mondtam, hogy csak ki kell találnia valami ürügyet, ami lehet hogy nem is kapcsolódik a költözéshez. Ha igazán gerinctelen az anyuka, megteheti. Ilyenkor a rendőrségnek muszáj vele foglalkoznia, ha tovább nem is, a nyomozás megszüntetéséig mindenképp.
2015. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én azért örülnék, ha nem pazarolná fa.szságokra a rendőrség idejét.
2015. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!